Bütün İnsanlığın "Saadet'i İçin Çalışalım

Aleyhissalatu vesselam efendimiz bir savaştan dönmüşlerdi.Hemen ardından ikinci savaşın ilanı vaki buldu ve Sahabi ikram'dan bazıları Ya Resulallah bu sene hurmaların verim zamanıdır.

HENDEK BELEDİYESİ 22.02.2016, 07:52 22.02.2016, 11:40
Bütün İnsanlığın "Saadet'i İçin Çalışalım
Biz onların dibini sulamak dallarını kesmek istiyoruz deyince,Allahü Teala tarafından ayet-i kerime nazil oldu. ''Ey inananlar,hurma ağaçlarının altını havalandıracağız,yapraklarını seyrelteceğiz diye,oyalanmak suretiyle Cihat'tan geri durarak kendinizi tehlikeye atmayın.''

Niçin bunları söylüyorum.Değerli kardeşlerim bizi hurma dalları ilgilendirmesin.Makam mevki vs.ilgilendirmesin,maddeye bağlanmayalım.Hep birlikte Allah'ın ipine sımsıkı sarılalım. ,Allah'a Efendimiz Hz.Muhammed'e (sav), kitabımız Kuran-ı Kerim'e bağlanalım.Hadis-i Şerif'te Efendimiz (sav) buyurduğu üzere, ''İnsanların en hayırlısı,insanlığa faydalı olandır'' düsturu ile hareket edelim.Birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik oyunlara gelmeyelim.Mezhep,cemaat vs.ayırımı yapmaksızın ''ümmet'' şuuruyla hareket edelim.“Irkçı emperyalist odaklar diyor ki: Müslüman âleminde, bütün gücümüzle ılımlıları çoğaltmamız lazımdır. "Ilımlı İslam" ile  ne anlatılmaya çalışılır? Yani cihat şuuru olmayacak, Hak ve adaleti hâkim kılma gayesi ve sorumluluğu taşımayacak, bozuk ve batıl düzene karışmayacak, Yahudi’ye hizmetçilik yapacak; ama namaz kılacak, oruç tutacak, umreye koşacak... Dünyadaki ve ülkedeki düzeni, Siyonist Merkezler tanzim edecek. Sen sadece Yahudi’ye vergi ve faiz ödeyeceksin, aldığın her malın fiyatının yarısını sömürü sermayesine haraç olarak vereceksin; bir nevi küresel sisteme demokrat kölelik edeceksin, ama izin verilen ibadetleri de yerine getireceksin... İşte ılımlı İslam dedikleri bu…”

Bizim asırlardan beri aslımızdan özümüzden uzaklaşalım batılılaşalım ceryanları karşısında bir çok insanlar,hayır biz aslımıza dönersek büyürüz,kıymetleniriz daha mesut oluruz fikrini ileri sürmüşlerdir,ancak bu fikrin bir aksiyon bir hareket haline gelmesi 'Milli Görüş'le olmuştur.Onun için Milli Görüş diğer partilerden birisi değildir.Tarihin en büyük devletinin milletinin aslına özüne ruh köküne dönmesi olayıdır.Değerli kardeşlerim hep birlikte özümüze dönelim,üzerimizde oynanan oyunları bozalım,bütün insanlığın saadeti için yaşanabilir bir Türkiye için yeniden büyük Türkiye için yeni bir dünya için çalışalım.

Merhum Liderimiz Prof.Dr.Necmettin Erbakan Hocamızın sözü ile yazıma son veriyor hepinizi saygı sevgi hürmet ve muhabbetle selamlıyorum.“MİLLİ GÖRÜŞ NE DEMEKTİR? BÜTÜN İNSANLIĞIN SAADETİ İÇİN YERYÜZÜNDE HAKKIN VE ADALETİN HÂKİM OLMASI GAYESİYLE HEPBERABER DİSİPLİNLİ BİR TOPLULUK OLARAK ÇALIŞMA GÖREVİNİ İFA ETMEK MİLLİ GÖRÜŞÜN ŞİARIDIR. BUNA BİZİM İNANCIMIZDA CİHAT DENİR.”  ''SAADET PARTİSİ SON İMTİHANI DA KAZANANLARIN PARTİSİDİR! ŞİMDİ ALDANMAYACAĞIZ, DÜNYA MENFAATİ DİYE ALDATILAMAYACAĞIZ Kİ HEDEFE ULAŞILSIN, UNUTMAYALIM Kİ; CENAB-I ALLAH NURUNU TAMAMLAYACAKTIR!'

SAADET PARTİSİ HENDEK İLÇE BAŞKANI
                      YASİR YÜKSEK
Yorumlar (0)
29
açık