Bu Bayram En Çok Hendekli Çocuklar Eğlendi

Çocuklara özel bayramlaşma töreni düzenleyen Hendek Belediyesi onları Nasreddin Hoca ile eğlendirerek harçlık ve şeker dağıttı.

HENDEK BELEDİYESİ 25.06.2017, 19:22 25.06.2017, 19:28
Bu Bayram En Çok Hendekli Çocuklar EğlendiHendek Belediyesi tarafından ikincisi düzenlenen Çocuk Bayramlaşma programı yoğun katılımla gerçekleşti. Çocuklara bayramlaşma kültürünü aşılamak adına düzenlenen programa,  Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun, Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci ve çocuklar katıldı.

Nasrettin Hoca eşliğinde eğlenceHendek Belediyesi önünde düzenlenen çocuk bayramlaşma programına Hendekli çocukların ilgisi yoğun oldu. Çocuklar, Nasrettin Hoca eşliğinde bol bol eğlendiler. Bayram ile ilgili etkinlik yapılan programda, çocuklar yapılan yarışmalar ile eğlenceli dakikalar geçirdiler.

Çocuklar tek tek, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun ile bayramlaştılar. Başkan Püsküllü çocuklara harçlık ve şeker vererek bayramlarını kutladı.Çocuklarımıza bayramlaşmanın önemini aşılamalıyız

Başkan Püsküllü, çocuklara bayramlaşmanın önemini anlatmak adına böyle bir etkinliğe imza attıklarını belirterek “ Çocuklarımız bayram kültürünü yaşamalılar. Gelenek göreneklerimizi, dini ve milli bayramlarımızı çocuklarımıza aşılayarak, gelecek nesillere taşımalıyız. Bu güzel bayram gününde anlamlı bir programa evsahipliği yaparak, çocuklarımıza güzel bir bayram günü yaşattık. Çocuklarımız bu etkinlik ile bayramlaşmanın önemini birkez daha anladılar. İnşallah geleceğimiz olan çocuklarımız bayramlarımıza sahip çıkacaklar “ Diyerek, çocuklarla tek tek bayramlaşıp, harçlık ve çocuk şekerleri dağıttı.Bayramlar hiç bitmesin

Programda, bol bol eğlenen çocuklar bayramın hiç bitmemesini isteyerek, Başkan Püsküllü’ye teşekkür ettiler. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Hendek Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz ?
Hendek Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz ?
Namaz Vakti 27 Şubat 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
2
açık