Yüksek Kesimlerde Güvenli ulaşım için bariyer çalışması yapıldı

Güvenli ulaşımı sağlamak adına yürüttüğü çalışmalara devam ediyor. YOLBAK ekipleri tarafından şehir genelinde sürdürülen bariyer çalışmaları 12 bin metreye ulaştı.

Yüksek Kesimlerde Güvenli ulaşım için bariyer çalışması yapıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler şehir genelinde güvenli ulaşımlar için bariyer montajlarına devam ediyor. 2020 çalışma takviminde 12 bin metrelik güzergâhta güvenli ulaşımı sağlamak adına bariyer montaj çalışmalarını tamamladıklarını belirten ekipler planlanan program dâhilinde çalışmalara devam edileceğini bildirdi.

Yüksek Kesimlerde Güvenli ulaşım için bariyer çalışması yapıldı

Sağlıklı ve güvenli ulaşım

Konu ile ilgili Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Vatandaşımızın daha güvenli bir şekilde seyahat etmeleri için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Asfalt çalışmalarımızın yanı sıra ulaşım sırasında tehlike arz eden yollarda bariyer montaj çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Şehir genelinde 12 bin metrelik güzergâhta bariyer çalışmalarımızı tamamladık. İlerleyen süreçte sağlıklı ve güvenli ulaşımlar için program dâhilinde çalışmalarımız devam edecek.” ifadelerine yer verildi.
 

Haber : Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2020, 16:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 3 ay Önce

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem bey ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Sade Hayat
Sade Hayat - 3 ay Önce

Bi şey biliyorsanız yolları asfalt yapın.

SIRADAKİ HABER