Yüce den Anlamlı Sözler "Hendek benim ikinci evim"

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek için birlikte çalışacağız” dedi. Ekrem Yüce ise, “Şehir hepimizden hizmet bekliyor. Hendek benim ikinci evim” diye konuştu. 

Güncel Haberler 11.04.2019, 09:56 11.04.2019, 10:05
Yüce den Anlamlı Sözler "Hendek benim ikinci evim"

Hendek için birlikte çalışacağız’

GÜZEL HİZMETLER 


Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, meclis toplantısı sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesinin BBP’li meclis üyeleriyle birlikte Ekrem Yüce’yi ziyaret eden Turgut Babaoğlu, çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi tebrik ederek yeni görevinde başarılar dileyen Babaoğlu, “Hendek ve Sakarya’mız için bir ve beraber olacağız. Sakarya’mıza güzel hizmetlere imza atacağınızdan hiçbir şüphemiz yok. Sizlere güveniyor ve inanıyoruz” dedi.

PROJE PAYLAŞIMI


Tarım ve hayvancılık başta olmak üzere Büyükşehir’in kritik projelerini yakından takip ettiklerini anlatan Başkan Babaoğlu, “Hendek özelinde tarım ve hayvancılık alanında hazırladığımız projelerimiz var. Üretimi ve istihdamı esas alan, potansiyellerimizi harekete geçirerek yatırımlar planlıyoruz. Hendek bu konuda öncü olacak konumdadır. Güzel ve hizmet dolu bir 5 yıl bizi bekliyor” dedi. Turgut Babaoğlu’na teşekkür eden Ekrem Yüce’de, “Sizleri yeni göreviniz nedeniyle tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Hendek benim ikinci evim” mesajını verdi.

HİZMET VE YATIRIMLAR


Yüce, “Milletimiz bu emaneti bize teslim etti. Verimli olmak zorundayız. Şehir bizden hizmet bekliyor. Bunun sorumluluğunun farkındayız. Sakarya’da hizmetler ve yatırımlar konuşulsun diyoruz. Hizmetlerin konuşulacağı yarınlar bizi bekliyor. Sakarya’nın her karışını standarttı yüksek bir şehir haline getireceğiz” dedi. Sakarya Fidancılık ve Peyzaj A.Ş’nin ilk meclis toplantısında kurulduğunu belirten Yüce, “Hendek için sık sık bir araya gelerek proje paylaşımlarımızı yapacağız” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (2)
Nusret Yetim 3 yıl önce
bu tutumları sözde kalmaz inşAllah hendek üvey evlat muamelesi görürse vay halimize meclislerdeki çoğunluğun kızgın bir tutumu var bunu o meclise neden geldiklerini unuturcasına tavırlarından anlaşılıyor
Şerafettin Duman 3 yıl önce
bu akpartilerin karşıkı dağları biz yarattık tavırları varya beni benden ediyor
15
açık