Bin Çeşit Yapı Market

Türkiye Genelinde Yapılan Araştırmada Babaoğlu İle Hendek 18. Oldu...

519 ilçe belediye başkanını kapsayan bir araştırma yapıldı. Yapılan Araştırmada Hendek Belediye Başkanı en başarılı ilçe belediye başkanları sıralamasında 18’nci olduğu öğrenildi.

Türkiye Genelinde Yapılan Araştırmada Babaoğlu İle Hendek 18. Oldu...

BABAOĞLU SAKARYA’YI GURURLANDIRDI

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, ORC tarafından 30 Büyükşehir’de, 519 ilçe belediye başkanını kapsayan en başarılı ilçe belediye başkanları sıralamasında 18’nci oldu. Babaoğlu, Ayrıca Sakarya’dan listeye girebilen tek ilçe belediye başkanı oldu.

30 BÜYÜKŞEHİRDE YAPILDI

ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ‘Son 1 yılın " En Başarılı " Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları’ anketinin sonuçları açıklandı. Açıklanan sonuçlara Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, 30 Büyükşehir’de bulunan yaklaşık 519 ilçe belediye başkanları arasında 18.sırada yer aldı.

SAKARYA’DA TEK

Yüzde 50’nin üzerinde başarı yakalayanların listeye alındığı araştırmada;  en başarılı başkanlar listesinde Sakarya’dan bir Hendek yer aldı. Her belediye başkanının kendi seçmen grubunda değerlendirildiği araştırmada Turgut Babaoğlu, yüzde 53,7 başarı oranıyla 18.sırada yer aldı

Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2020, 13:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 5 ay Önce

desene ülke harbiden yerlerde ne yaptıda 18. oldu cok merak ediyorum bilen yazsın.

Ruveyde Ozdemir
Ruveyde Ozdemir - 5 ay Önce

MaşAllah hendek belediye naşkanına öncekide çok başarılıydı bide bizim akyazıyada baksaçok iyi olacak bildim bileli hep aynı akyazı

Ali Karakullukcu
Ali Karakullukcu - 5 ay Önce

Yahu böyle bir habere nasıl seviniyorsunuz. Ben doğruluğuna bile inanmıyorum.hendek belediyesi hala ALI INCI nin diktiği meyveleri topluyor.bana başkanın yaptığı üç icraatı sayabilecek varmı aranızda(düğünlere gitmek hariç o eğlenmek için)

Firdevs Kahveci
Firdevs Kahveci - 5 ay Önce

Tebrik ederim hendeyimizin gururu yolun açık olsun

SIRADAKİ HABER