Bin Çeşit Yapı Market

Sokağa Çıkma Yasağında Hendek'te Açık Olacak İşletmeler

Koronavirüs (KOVİD-19) tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı nedeniyle ilçemiz Hendek'te açık olacak ve telefon ile hizmet verecek olan işletme genel bilgileri yayınlandı

Sokağa Çıkma Yasağında Hendek'te Açık Olacak İşletmeler

HENDEK’TE AÇIK OLAN FIRIN VE İŞLETMELERİN NUMARALARI

Hendek Belediyesi, koronavirüs (KOVİD-19) tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı nedeniyle ilçede açık olacak fırın ve eczanelerin iletişim bilgilerini duyurdu. Ayrıca akaryakıt istasyonu ve lastik tamircilerinin listesi yayınlandı.

Hendek Belediyesinden yapılan açıklamada, “ Hemşehrilerimizin sokağa çıkma yasağı süresi boyunca sorun yaşamaması adına Hendek Belediyesi olarak yoğun tedbirler almış durumdayız. Vatandaşlarımızın sıkıntısız bir hafta sonu geçirmesini arzu ediyoruz.

Fırınların ekmek dağıtım alanları belirlenirken, vatandaşlarımızın kendi mahallelerinde hizmet verecek olan fırınlarımızla irtibata geçmesini önemle rica ediyoruz. Ayrıca her hangi bir başka ihtiyaç halinde ise Hendek Vefa Sosyal Destek Grubu ile Hendek Belediyesi Çağrı Merkezi vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır” denildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2020, 11:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
bekir
bekir - 5 ay Önce

köprübaşı ekmek bekir çakar da eklermisinz

SIRADAKİ HABER