Sapanca Protokolü Hendek Gençlik merkezindeydi

Bir önce Hendek Belediyesi Gençlik Merkezi olarak planlanan ve döneminde kullanılan , kiralanan Hendek Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor il müdürlüğüne devredilmesi sonrasında yerniden planlanarak düzenlendi. Sakarya Spor il müdürü gerçekleşen yeni gençlik merkezinde protokol üyelerini ağırlamayı devam ettiriyor.

Güncel Haberler 05.03.2020, 14:49 11.06.2020, 10:16
Sapanca Protokolü Hendek Gençlik merkezindeydi

Sapanca Protokolü Hendek’te

Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Sapanca Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uçar , Hendek Abdurrahman Gürses Erkek Yurt Müdürü Seyit Tufan , GSİM Şube Müdürlerinden Paşa Odabaş, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Hendek Gençlik Merkezini ziyaret ederek gezerek yapılan faaliyetler ve etkinlik alanlarıyla ilgili Hendek Gençlik Merkezi Müdürü Orhan Karagözlü’den bilgi aldılar. 

Sapanca İlçe Protokolü Hendek Gençlik Merkezindeki Sportif alanları ziyaret ederek, Bilardo oynayıp, Bilek Güreşi , Okçuluk alanı ve diğer bölümleri gezdiler. Has Oda, Yüzme Havuzu ve Fitness salonunu çok beğenen davetliler, has odada sohbet ederek, fikir alışverişinde bulundular.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ve Hendek Gençlik Merkezi Müdürü Orhan Karagözlü, Sapanca İlçe Protokolüne Hendek Gençlik Merkezini ziyaretleri için teşekkür etti.
 

Yorumlar (0)
23
kapalı