banner196
banner195


banner194

Samur ve İskefiyeli yaşanan durumu kınadı

27 Ocak Pazartesi günü Hendek'den bir grup muhtar ve partilinin, Ak Parti Seçim İşleri Başakı Ali İhsan Yavuz'a giderek Cumhur İttifakı adayı Ali Kemal Sofu'yu istemedikleri yönünde şikayetlerde bulundukları ve bunu bir çok haber sitesinde yayınlandı.

banner180

27 Ocak Pazartesi günü Hendek'den bir grup muhtar ve partilinin, Ak Parti Seçim İşleri Başakı Ali İhsan Yavuz'a giderek Cumhur İttifakı adayı Ali Kemal Sofu'yu istemedikleri yönünde şikayetlerde bulundukları ve bunu bir çok haber sitesinde yayınlanmasının ardından, Eski Muhtarlar Derneği Başkanları MEvcut Başkanın böyle bir durumu yapmasından ötürü kınadıklarını Hendek Ak PArti nin düzenlemiş olduğu Muhtarlar kahvaltısında dile getirdiler. 

Çakallık Mahallesi Muhtarı Çoşkun SAMUR ve Hendek Yeni Mahalle Muhtarı İsmet İSKEFİYELİ siyasi bir parti adayının şikayet edilmesi olayına muhtarların Sakarya Merkezde yer alan Parti Merkezine giderek yapmış oldukları şikayetleri doğru bulmadıklarını dile getirdiler.
 

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 18:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hendek misafiri
Hendek misafiri - 6 ay Önce

Ak partiyi ***** devam edin az kaldı Babaoğlu geliyor bekleyin bizimturgut geliyor

El hendekli
El hendekli - 6 ay Önce

Bütün dertler bitecek ... Babaoğlu gelecek ... akp Özellikle hendekte çok oy kaybedecek ... MHP bin güçlü olduğunu bile bile nasıl ittifak a kurban edersiniz bizim Turgut u ... Yedirmeyiz ...

Süleyman arslan
Süleyman arslan - 6 ay Önce

Onu babam secmedi oraya.. Sizdemi kandırıldınız

SIRADAKİ HABER