Muhtar Zor koşullarda Çalışan Ekiplere Teşekkür Etti

Hendek'e bağlı uzak mahallerde elektrik kesintilerine ve arızalara anında müdahale eden SEDAŞ işletme bakım ekiplerine Hendek Kadifekale Muhtarı Mücahit Keleşoğlu yakından ilgilenerek teşekkür etti.

Güncel Haberler 14.01.2019, 10:52
Muhtar Zor koşullarda Çalışan Ekiplere Teşekkür Etti

Hendek Kadifekale Muhtarı Mücahit Keleşoğlu köylerini besleyen ve  arazi içinden geçen orta gerilim hattında oluşan arıza için Alo 186 hattından ihbarda bulundu.  

SEDAŞ İşletme Bakım Ekiplerinin arızaya müdahalesi  için yardım istedi. Köylerine gelen SEDAŞ işletme bakım ekibiyle yakından ilgilenen Muhtar,  Kar ve soğuk havaya aldırmadan direk üzerinde yapılan meşakkatli çalışmalarla izolatör değişimi ve iletkene sıkı bağ yapan ekiplerin arazi içinde verdikleri mücadeleyi takdir ettiğini belirtti.

SEDAŞ ekipleri, enerji hattına yeniden enerji verilmesini, arızaya  hızlı müdahale ile köydeki vatandaşların enerjisiz kalmamasını sağladılar.  

Kadifekale Muhtarı Mücahit Keleşoğlu  tarafından;  Hendek İlçesi İşletme Bakım Sorumlusu Murat Pehlivan’a ve beraberindeki  SEDAŞ ekiplerine, hızlı aksiyon almaları, verdikleri emek ve arızanın hızla giderilerek enerji verilebilmesine imkan sağlamaları  nedeniyle ayrı ayrı teşekkür edildi. 
 

Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu