İtfaiyeciler Haftası Dolayısıyla Hendek İtfaiyesini ziyaret etti…

Her yıl İtfaiye teşkilatının yıl dönümü olarak kutlanan 25 Eylül - 1 Ekim yangından korunma haftası dolayısıyla Hendek Belediye Başkanı Hendek İtfaiye grup amirliğini ziyaret etti.

Güncel Haberler 02.10.2020, 10:28 02.10.2020, 10:31
İtfaiyeciler Haftası Dolayısıyla Hendek İtfaiyesini ziyaret etti…
© HENDEK HABER

Her yıl düzenli olarak kutlanan Yangından Korunma Haftası ve İtfaiyeciler Haftası olarak da adlandırılan, İtfaiye teşkilatının da yaş gününü olarak kutladıkları İtfaiyecilik Haftası nedeniyle Babaoğlu Hendek İtfaiyesine  bir ziyarette bulundu.

Ziyarette şunları belirten Hendek Belediye Başkanı “Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hendek İtfaiye Grup Amirliğini ziyarette bulunduk. Büyük bir özveri ve fedakarlıkla canları pahasına çalışan, hayat kurtaran kahraman itfaiyeci lerimize misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, İtfaiyecilik Haftalarını canı gönülden kutluyorum. “ dedi.

İtfaiyeciler Haftası Dolayısıyla Hendek İtfaiyesini ziyaret etti…

Babaoğlu Son zamanlarda ilçe merkezinde düzenlediği kahvaltı programlarıyla esnafın sorunlarını dinleyerek çözümler üretme olunda çalışmalar gerçekleştiriyor...
 

Yorumlar (1)
Aynur Tok 1 yıl önce
Birde itfaiyeci örnek olacak, başkan olacak yahu maskeler nerde unuttunuz arabada bu nasıl pervasızlık maskesiz ziyaretçi olmaz efendim takın maskelerinizi örnek olun. örnek