İlçemiz Hendek'te Vali Çetin Oktay Kaldırım ziyaretlerde bulundu

Hendek İlçesini ziyaret ederek bir dizi temas ve incelemelerde bulunan Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım Hendek Dikmen Yaylasının da temiz havası ile adeta bir açık hava müzesi gibi olduğunu ifade etti.

Güncel Haberler 18.07.2020, 23:10 18.07.2020, 23:44
İlçemiz Hendek'te Vali Çetin Oktay Kaldırım ziyaretlerde bulundu

Cuma namazını Yukarı Çalıca Camiinde kılan Vali Çetin Oktay Kaldırım, namaz sonrası mahalle sakinleri bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinledi. Daha sonra Tepecik Şehit Ali Gaffar Okkan Camii Dâr'ül Emân İlim Kültür ve Yardımlaşma Derneği bünyesindeki Aşevi’nin açılış programına katılan Vali Kaldırım, başta hayırsever iş insanı Erkan Albayrakoğlu olmak üzere Aşevi’nde emeği geçenleri kutladığını dile getirdi.

İlçemiz Hendek'te Vali Çetin Oktay Kaldırım ziyaretlerde bulundu

Hendek Yukarı Çalıca Mahallesi ziyaretler

Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, İl Müftüsü Hasan Başiş, Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’ün babası emekli imam Asım Safitürk ile vatandaşların katılım gösterdiği açılışta Vali Kaldırım, dernek binasında incelemelerde bulundu.

Hendek yukarı çalıca mahallesi

Vali Kaldırım Hendek'te

Buradan Dikmen Mahallesine geçen Vali Çetin Oktay Kaldırım, mahalle sakinleri ve esnaflar bir araya gelerek onların da taleplerini dinledi.

Hendek temasları kapsamında son olarak orman gülleri ile ünlü bin 722 metre yüksekliği ile ilimizin en yüksek tepesi konumunda bulunan Dikmen Yaylasını gezen Vali Kaldırım, vatandaşlarla bir süre sohbet edip çocuklarla oyun oynadı. İlimizin her köşesinin doğal güzellikler bakımından yarıştığına dikkat çeken Vali Kaldırım, Dikmen Yaylasının da temiz havası ile adeta bir açık hava müzesi gibi olduğunu ifade etti.

Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu