Bin Çeşit Yapı Market

"Hiç mi korkmuyorsunuz sevdiğiniz birine bu virüsü bulaştırmaktan"

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Burhan Namlı Bir Basın açıklamasında Bulundu. Basın acıklaması alışılmışın dışında vatandaşlara almadıkları korona virüs önlemleriyle ilgiliydi, açıklama ya şöyle başladı "Hiç mi korkmuyorsunuz sevdiğiniz birine bu virüsü bulaştırmaktan"

"Hiç mi korkmuyorsunuz sevdiğiniz birine bu virüsü bulaştırmaktan"

"Hiç mi korkmuyorsunuz sevdiğiniz birine bu virüsü bulaştırmaktan

Sevgili Hendekliler; Ülkemiz ve dünya olarak zor günlerden geçiyoruz. İşin vehametini anlatmak için şunları düşünmenizi özellikle istirham ediyorum. Müslüman bir ülkede Cemaatle namaz kılınıp virüs yayılmasın diye Ezan dinmez Bayrak inmez diyen bir toplumun ibadethanesi camilerimiz geçici bir süre ibadete kapatıldı. Sağlık Bakanlığı hastanelerden alınan randevuları öteledi. Milli Eğitim Bakanlığı Geleceğimiz olan evlatlarımızın okullarını şimdilik 30 Nisan 2020 tarihine kadar tatil ederek uzaktan eğitim vermeye başladı. Bu virüsün en çok etkilediği 65 yaş üstü ve kronik hastalara sokağa çıkma yasağı getirdi.

Devletimizin yetkili kurumları bu virüs salgınını engellemek için tüm ciddiyeti ile yukarıda sıraladığımız ve benzeri tedbirleri alıp vatandaşlarının sağlığını korumak için mücadele ederken, bizler ne yapıyoruz. Öncelikle şu soruyu kendimize sorarak başlayalım mı

“Hiç mi korkmuyorsunuz sevdiğiniz birine bu virüsü bulaştırma ihtimalinden?”

Korona Virüs salgınından kurtulmak için kişisel olarak alacağımız tedbirlerin yanında sosyal izolasyon yaparak da bu virüsün olabildiğince az insanı etkilemesini sağlayabiliriz. Zorunlu olmadıkça dışarı çıkma kararının sadece ve sadece 65 yaş üstü ve Kronik Hastalara olmadığını çok iyi idrak ederek Evde Kalmalı ve sevdiklerimiz için bu sorumluluğumuzu hakkı ile yerine getirmeliyiz

HAYDİ GENÇLER; sizde sevdikleriniz için evde kalın, Zorunlu olmadıkça evden çıkmayın, bu aralar arkadaşlarınız ile sosyal medya aracılığı ile görüşün, bu virüs belasından kurtulunca evde kaldığımız günlerin acısını arkadaşlarınızla çıkartır bu günlerin rövanşını alırsınız” ifadeleri yer aldı.

#EVİNDEKALGENÇLİK #EVİNDEKALHENDEK #EVİNDEKALSAKARYA #EVİNDEKALTÜRKİYE #SAĞLIKLIGÜNLERTÜRKİYE"

Hendek Mhp İlçe Başkanı

Burhan NAMLI
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saime Kılıç Arı
Saime Kılıç Arı - 6 ay Önce

Ben öğretmenim ,ben ve çocuklarım evden çıkmıyoruz ama eşim fabrikada çalışıyor ve hergun gidip geliyor.ya ücretsiz izin alin ya da senelik izninizi kullanın diyorlar onlara.simdi siz bu durumda olsanız ne yapardınız?

Sayme Atış
Sayme Atış - 6 ay Önce

Biz evde kalsak ne kamasak ne evde çalışan varken

Ilhan Mete
Ilhan Mete - 6 ay Önce

Sayin baskan herkez korkuyor elbetteki,siz sabah 7 bucukta opetin karsisindaki servisler kalkarken bu soruyu ise gitmek zorunda olan kisilere bir sorarmisiniz?

Nimet Özgür
Nimet Özgür - 6 ay Önce

Eşim işte biz evde olsak ne olur

SIRADAKİ HABER