Hendek’te vatandaştan siyah yavru kedi teşekkürü

Hendek’te yolda yürüdüğü sırada bir kedinin yaralı olduğunu farkeden duyarlı vatandaş durumu belediye yetkililerine bildirdiğini belirterek bir teşekkürde bulundu.

Güncel Haberler 19.10.2019, 10:58 19.10.2019, 11:12
Hendek’te vatandaştan siyah yavru kedi teşekkürü

Adının Ozan tüfekçi olduğunu belirten vatandaş yolda yürüdüğü sırada siyah bir yavru kedinin yaralı olduğunu fark ettiğini belirterek belediyenin sağlık hizmetleri birimine telefonla bilgi verdiğini belirtti. Ardından harekete geçen Hendek Belediyesi sağlık ekipleri birim personelinin olay yerine gelmesi ve yavru kediyi tedavi etmek üzere Hendek barınağına götürmesi üzerine bir mesaj yayınladı.

Ozan Tüfekçi’nin mesaji şöyle ; “sabah yolda gördüğüm yaralı yavru kediye müdahale için çağırdığım Hendek sağlık hiz. Birimi çalışanlarına ve hizmetin devamlılığını sağlayan Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'na teşekkür ederim.” dedi.

Vatandaşların ilçede yaşana bilecek olaylarda ilgili birimlere haber vermesi durumunda anında harekete geçerek çalışmalar yürüttüğünü bir kez daha ne denli önemli olduğu ortaya çıktı.

Yorumlar (1)
Zerrin Gençol Sadıç 1 yıl önce
Oncelikle duyarlı vatandasimizi tebrik ediyorum. Sonrasında birim çalışanlarına sukranlarimizi sunuyorum. Ama burada en önemlisi böyle bir haberin yapılmış olması. Çünkü böyle bir durum karşısında nereye başvuracağını bilemeyen insanlara yol gösterdiğiniz için size teşekkür ediyorum.
Namaz Vakti 10 Nisan 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
10
parçalı az bulutlu