Hendek’te vatandaşın yol çilesi

Hendek Aşağı Hüseyinşeh mahallesinde yer alan vatandaşlar, yol problemlerinin çözümü noktasında yapmış oldukları tüm girişimlerin sonuçsuz kaldığını dile getirerek sitemde bulundular.

Güncel Haberler 17.01.2019, 16:57 17.01.2019, 17:11
Hendek’te vatandaşın yol çilesi

Verilen sözler tutulmuyor 

Geçtiğimiz dönem yapılması noktasında söz aldıklarını, fakat yolun yapılması ile ilgili hiçbir gelişmenin yaşanmadığını, yoğun kış şartlarında bozuk yolun dahada bozulduğunu dile getiren vatandaşlar, yol hizmetlerine bakan fen işleri yetkililerine gidip dertlerini anlattıklarını fakat yetkililerin alaycı bir tutum sergilediğini öne sürdüler. 

Bir bizim yolumuz yapılmadı

Bölgede yaşayan vatandaşlar, Hendek Aşağı Hüseyinşeyh  - yeşilvadi , kalayık bağlantı yolu üzerinde yer alan tüm yolların yapıldığını, bir kendi yollarının yapılmadığını hatta , çıkmaz sokaklara kadar yapılan yollar arasında kendi yollarının yapılmasına sitemde bulundular. 

25 Hanenin yaşadığı yaklaşık 1 km kadar mesafenin kullanılamaz halde olduğunu dile getiren bölge sakinleri, hizmet almaya gittiğimiz yetkili kurumlardaki personelin konuyla ilgili ilgisiz davrandıklarını belirtiler.

BİMER ve diğer mercilere şikayetlerini yaptıklarını fakat çözüm noktasında, yolun yapılıp yapılmayacağı 2019 yol planında bile yer aldığını belirterek yetkilileri göreve davet ettiler 


 

Yorumlar (3)
Aslı 3 yıl önce
daha çok ahlar vahlarsınız, siyasi faaliyeti olmayan kimseye hizmetin gitmediği günleriniz bol olsun
Kamil 3 yıl önce
o yolu defalarca kullanıyorum, durum tam da anlatıldığı gibi, tam bir mahrumiyet bölgesi, sanarsınız ki üvey evlat muamelesi gören bu mahalle yolları neden yapılmaz,
Muhammet hacıoglu 3 yıl önce
Ben bu mahallede yaşayan 34 haneden biriyim yaşım 45 bu mahalle birkere mıcır gördu yeterli herhalde ne diyelim.
21
açık
Namaz Vakti 21 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı