Hendek'te Tonlarca asfaltı 5 mahalleye serdiler

Belediye Ekipleri Hendek'te asfalt sezonunu açtı. Planlanan bölgeler asfalt ile buluşuyor. Hendek Yenimahalle, Yeşilköy, Nuriye, Köprübaşı ve Çiftlik mahallelerinde 12 ayrı sokakta sıcak asfalt serimi yapıldı.

Güncel Haberler 30.06.2020, 12:19 30.06.2020, 17:42
Hendek'te Tonlarca asfaltı 5 mahalleye serdiler

5 MAHALLE SICAK ASFALTLA BULUŞTU

Hendek Belediyesine bağlı ekipler tarafından Yenimahalle, Yeşilköy, Nuriye, Köprübaşı ve Çiftlik mahallelerinde 12 ayrı sokakta sıcak asfalt serimi yapıldı.

ÇÖZÜM ODAKLI

Alt ve üst yapı çalışmalarına ara vermeden devam eden ve sorunlara kalıcı çözümler üreten Hendek Belediyesi, temposunu arttırdı. Yağmur suyu hattı yenileme ve düzenleme, kaldırım, yol bakım onarım çalışmalarının yanı sıra Fen İşleri Müdürlüğü bağlı ekipler Yenimahalle, Yeşilköy, Nuriye, Köprübaşı ve Çiftlik mahallelerini sıcak asfaltla buluşturdu. Sarıdede ve Rasimpaşa mahallelerinde ise asfalt yama çalışmaları yapılarak ulaşım daha güvenli bir hale getirildi.

HENDEK 5 MAHALLE SICAK ASFALTLA BULUŞTU

ARALIKSIZ SÜRECEK

Hendek sokaklarında her alanda yapılan hizmetlerin artarak devam ettiğini ifade eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Ekiplerimiz son 2 haftada programlı bir şekilde mahallelerimizde sıcak asfalta yoğunlaştı. Bunun yanında yol bakım onarım, yağmur suyu hattı gibi çalışmalarda aralıksız devam ediyor.

Vatandaşlarımız için kaliteli ve yaşam memnuniyetinin yüksek olduğu bir şehir inşa ediyoruz. Çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi. 

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (15)
Nagihan Şimşir 2 yıl önce
Mezbahane karsisinada bakin diken icinde goz onunu suslemeyin bizde hendekliyiz yazik
Olgun Der 2 yıl önce
Yeni cezaevi yoluda hendeğin orayada bir göz atsanız iyi olur
Fatih Başmihçilar 2 yıl önce
Sayın fen işleri müdürlüğü Bir ricam var kimse ilgilenmiyor Yeşilvadi köyü gürcü mahallesi yolu çok kötü durumda yetkiler Bir bakarsa iyi olur belediyeden hizmet bekliyoruz
Fatih Başmihçilar 2 yıl önce
Sayın fen işleri müdürlüğü Bir ricam var kimse ilgilenmiyor Yeşilvadi köyü gürcü mahallesi yolu çok kötü durumda yetkiler Bir bakarsa iyi olur belediyeden hizmet bekliyoruz
Sakaryalı Ramazan 2 yıl önce
Baştan Başkan hendeğe bağlı Dereköy’de var bilmem bilıyomusun
Elif Yusuf Topal 2 yıl önce
Bizde bekliyoruz inşAllah buraya da gelir
Mikail Kamacı 2 yıl önce
Goksu yenıyayla kurtuluş hendege bagli deyıl
Oktay Azınba 2 yıl önce
Hendek Belediyesini tebrik ederim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
az bulutlu