banner194

Hendek’te Muhtarlığa bayan eli değdi

Hendek te bir ilk yaşandı, geçmişte muhtar aday adaylarını gören Hendek’te bir bayan muhtar adayı bu kez aldığı oylarla rakibi eski muhtarı geçerek muhtar seçildi. 

Hendek’te Muhtarlığa bayan eli değdi

Hendek te tarih'te bir ilk yaşandı, geçmişte muhtar aday adaylarını gören Hendek’te bir bayan muhtar adayı bu kez aldığı oylarla rakibi eski muhtarının oy sayısını geçerek muhtar seçildi.Hendek Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinde 31 Mart Yerel Seçimlerinde Aday olan Şükriye TATARHAN, muhtar olma serüvenini şöyle anlattı.

“Mahallem için geçen dönemki muhtarımız beni 1. sıra aza olarak makbul görmüştü , 1. sıradan aza olarak görev yapmıştım, bu dönem ben 3. sıra aza göstermişler buna kızdım ve gelecek dönem bende muhtar adayı olacam diyerek çıktığım bu yolda beni muhtar olmamda büyük emeği geçen tüm mahalle halkına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

Geçmişten günümüze gelen Bayanlardan muhtar olmaz deyimi Hendek için değişerek, bir bayan muhtarımız var olarak muhtarlık mesleğine bir bayan eli değdi. Muhtarı tebrik etmeye, mahalle sakinleri ve okul arkadaşları gelerek azmi ve başarısından ötürü kendisini kutladılar. Muhtar Tarhan’a muhtarlık yaşamında başarılar dileriz. 


Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 17:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yuksel Uzun
Yuksel Uzun - 9 ay Önce

Muhtarımızı seçtik ama başkanımızı seçemedik

Ugur Betül Akan
Ugur Betül Akan - 9 ay Önce

Aşağı Hüseyin Şeyh Mahallesine en güzel şekilde hizmet verecek olan Şükriye Tatarhan ablamiza her zaman köyümüz için desteğe hazırız yapılacak olan işler var köy okulumuz içi ve çevresi bakımsız bir halde orası köyümüz için en değerli yer bulunamayan veli bir nimet okulun çevresinin ve içinin düzeltilmesi için her türlü desteği gereken yerlerde isteyip elimizi taşın altına koyup inşAllah yeni muhtarımızla bunları başaracagız

Atilla Celebi
Atilla Celebi - 9 ay Önce

Başkanımız hendek e hayırlı olsun şükriye kardeşime de muhtarlık hayırlı olsun

Ismail Demirel
Ismail Demirel - 9 ay Önce

hayırlı ugurlu olsun tebrikler başarılar dilerim

Hanife aydin
Hanife aydin - 9 ay Önce

Tebrikler

Hayırlı olsun
Hayırlı olsun - 9 ay Önce

Devamını dilerim

Sezai PEHLEVAN
Sezai PEHLEVAN - 9 ay Önce

Şükriye kardeşimiz y. Hüseyinşeyh için biçilmez kaftan örnek muhtar olacağının garantisi olacak, inanıyorumki birdahaki mahallenin muhtar aramayacak kendisine hayırlı görevler diliyorum. Tebrikler Hüseyinşeyh mahallesi sakinleri...

SIRADAKİ HABER