Hendek’te Kurbanlık satış alanlarında denetimler...

Yaklaşan kurban bayramı öncesinde Kurbanlık sektöründe hareketli günler yaşanıyor. İçinde bulunduğunuz korona virüs normalleşme sürecinde sürdürülen kurbanlık satış noktalarında Hendek belediyesi zabıta ekipleri denetimler gerçekleştirdi..

Güncel Haberler 17.06.2020, 10:50 17.06.2020, 14:53
Hendek’te Kurbanlık satış alanlarında denetimler...

KURBAN SATIŞ YERLERİNDE DENETİM

Hendek Belediyesine bağlı ekipler, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde kurban satış yerlerinde üreticinin ve vatandaşın mağdur olmaması için denetim ve bilgilendirme çalışmalarına başladı.

UYARILAR

Kurban bayramı öncesinde vatandaşların kurbanlık telaşı başladı. Hem üreticinin hem de vatandaşların mağdur olmaması için denetimlere başlayan Zabıta ekipleri de üreticileri uyması gereken kurallar konusunda uyarıyor. Zabıta ekiplerinin denetimlerinin yanı sıra Tarımsal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı ekiplerde salgın önlemleri hakkında bilgilendirmeler yaparak üreticilerin taleplerini dinledi.Hendek’te Kurbanlık satışları başladı, taş alanları denetleniyor…

MAĞDURİYET

Üreticiler Hendek Belediyesi ekiplerine hassasiyetleri ve bilgilendirmesi için teşekkür ederken, Hendek Belediyesinden yapılan açıklamada, “Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi ekiplerimiz kimsenin mağdur olmaması için görevlerinin başındadır.

Denetimlerimiz ve bilgilendirme çalışmalarımız artarak devam edecektir. Salgın tedbirlerini elden bırakmadan kurallara uyarak güzel bayramlarda buluşmayı ümit ediyoruz” denildi.

Hendek’te Kurbanlık satışları başladı, taş alanları denetleniyor…

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (0)
19
kapalı