Hendek'te kafeterya ve iş yerleri ihaleleri tamamlandı

Hendek ilçesinde mülkiyetinin Hendek Belediyesinde olan çeşitli iş yerleri ve geçmişte kafeterya olarak işletilen ve uzun süredir işletilmeyen kafeteryanın ihaleleri Hendek Belediyesi Meclis toplantısında acık teklif usulünce düzenlenerek, en yüksek teklif veren şahıslara kiralandı. Kiralama süreleri ile ilgili bigi olmazken, ihalenin 10 turda tamamlndığı bildirildi.

Güncel Haberler 06.11.2019, 09:00 06.11.2019, 09:19
Hendek'te kafeterya ve iş yerleri ihaleleri tamamlandı

KAFETERYA İHALESİ TAMAM

Hendek Belediyesi tarafından Mahmutbey Mahallesinde bulunan kafeterya ihalesine Cihan Tutar ve Ufuk Dil Eğitimi ve Tercümanlık Hizmetleri Ltd.Şti. adına Gülseren Yanmaz katıldı.
Cihan Tutar 5 bin 250 lira teklif ederken, Gülseren Yanmaz ihaleden çekildiklerini açıkladı.

MECLİS SALONUNDA

Hendek Belediyesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45.madde hükümleri çerçevesinde Mahmutbey Mahallesinde bulunan 2 adet işyerini açık teklif usulü ihaleye çıkardı. Belediye meclis toplantı salonunda yapılan ihalenin Komisyon Başkanlığını Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu yaparken, ihale komisyonunda meclis üyeleri Yaşar Aygüneş ile Hamit İsmailoğlu, Yazı İşleri Müdürü Onur Üstüncan ve Mali Hizmetler Müdürü Adem Dilaveroğlu yer aldı.

10.TURDA

Mahmutbey Mahallesinde bulunan 128/A adresindeki işyerinin ihalesi katılımcı olmazken, 130/A adresinde bulunan Hendek Gençlik Merkezinin kafeterya ihalesine Cihan Tutar ve Ufuk Dil Eğitimi ve Tercümanlık Hizmetleri Ltd.Şti. adına Gülseren Yanmaz katıldı. Açık teklif usulü gerçekleşen ihale 10.turda sonuçlandı. Cihan Tutar 5 bin 250 lira teklif ederken, Gülseren Yanmaz ihaleden çekildiklerini açıkladı. Başkan Babaoğlu ihale sonucunun hayırlı olmasını dileyerek, katılımcılara teşekkür etti.

Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu