banner208

Hendek’te Gelişi güzel park edenler trafiği aksatıyor…

Son günlerde cadde ve sokaklarda, gelişi güzel park eden vatandaşlar trafiği aksatan, maddi hasarlı kazaların meydana gelmesine neden oluyor.

HENDEK HABER
Hendek’te Gelişi güzel park edenler trafiği aksatıyor…

Hendek Başpınar Mahallesi Kemalpaşa Caddesi üzerine tam park edemeyen sürücü nedeniyle, bir çok araç dakikalarca beklemek zorunda kaldı… Yaşanan yanlış parklanma, aracın tam park edememesi sonucunda, caddeden geçmek isteyen diğer sürücülerin, ilerleyememesine neden oldu ve trafik dakikalarca aksadı. Cadde'de araç kuyrukları oluştu. 

Hendek’te Gelişi güzel park edenler trafiği aksatıyor…

Neyseki bölge esnafı, park etmiş olan diğer otomobillerin aynalarını kapatmak ve bölgede gönüllü muavinlik yapmak suretiyle, araçların cadde üzerinden kontrollü bir şekilde geçmelerini sağladı.

Bölge esnafı ; “Oysaki her sürücü park etmiş olduğu alanı ve mesafeyi düzgün ayarlamış olsaydı tüm bu çileyi kimse çekmeyecekti. Her gün bu ve benzeri durumlarla karşılaşıyoruz, kimi zaman tartışmalara , kimi zaman da otomobillerin birbirine sürterek geçmesine şahit oluyoruz. Bu Durumların yaşanmaması için tüm park edecek sürücülerin düşünerek park etmelerini rica ediyoruz. Olası yangınlarda itfaiye ve 112 acil sağlık ekiplerinin caddeden geçememesi, gelecekte daha büyük sorunlara neden olabilir.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2020, 20:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Oktay Mutlu
Oktay Mutlu - 3 ay Önce

Bir araç cepe girdiğinde diğer araç cebe giremiyor böyle cepmi olur arkadaş hiç hesaplamadan cepler yapmışlar o kadar kullanışsızki görmenizlazım sonrada böyle mızmızlanıyorsunuz kimse partktan araç kaldırmıyor çeken evladiyelik çekiyor görgüsüz herifler anlamsız cepler ve düzensiz hendek

Mehmet Aydın
Mehmet Aydın - 3 ay Önce

Trafik polisleri görevlerini yapmıyor

Ali karakullukcu
Ali karakullukcu - 3 ay Önce

Hendek esnafı sabah arabasını getiriyor yol kenarına bırakıyor akşama kadar araç orada duruyor .vatandaş bir fatura ödeyecek araç çekecek yer yok.yol kenarına aracını çeken esnaftan alışveriş yapmayın .yol kenarına yapılan cepler park yeri deyildir indi bindi yeridir.amacının dışında kullanılıyor

Mücahit Toprak
Mücahit Toprak - 3 ay Önce

Belediye boşuna yol daraltıyor. Bu sahada kitlenmedine neden olacak. Tek çözüm 20 dk park. izni. 2013-2014 ye uygulandı . Ve herkes memnundu. Şimdi adam meydana arabayı çekip bilmem kaçıncı kata sohbet ediyor.

Yavuz Aksoy
Yavuz Aksoy - 3 ay Önce

Herkezin dukkaninin onunde bi duba kendi arabalarina tahsis etmisler millet nereye park etcek bide bunu haber yapin

Fevzi Sevcan Eltutan
Fevzi Sevcan Eltutan - 3 ay Önce

Sokun ordaki kargo dükkanı her akşam saatlerinde babasının keyfimis gibi o sokağı kapatıyor. Bence bunu haber yapın.

Hüseyin
Hüseyin - 3 ay Önce

Dükkanların önüne cep yapıldı, esnaf arabasını çekiyor cep park yerine. Vatandaşı düşünen yok. Yollar daraltıldı, hiç bit getirisi yok. Bir bilenden , ehlinden fikir alınsa. Reklam güzel Hendek ehline emanet. Oralardan itfaiye, ambulans nasıl geçecek. Zor dostum zor. Reklamlar.

SIRADAKİ HABER