Hendek'te belediye ekipleri yol çalışmaları...

Hendek'te Cadde ve sokaklarda kilitli parke yol çalışmaları sürdürüyor.

Güncel Haberler 27.10.2020, 17:26 27.10.2020, 18:47
Hendek'te belediye ekipleri yol çalışmaları...
© HENDEK HABER

Geçen hafta sürdürülen çalışmalarda Belediye Ekipleri şu çalışmaları yaptığını açıkladı. Alparslan Türkeş Parkı İmar yolu kilitli parke işi tamamlandığı, Hendek Köprübaşı mahallesindeki yol genişletme çalışmasının devam edildiği, Hendek Küçük Sanayi sitesi yol düzenleme devam ettiği belirtildi.

Hendek’te belediye ekipleri yol çalışmaları...

Hendek ilçe merkezinde yer alan çukurların ne zaman doldurulacağı konusunda bir paylaşım yapılmazken, vatandaşlardan gelen çukurların doldurulması taleplerine sessiz kalması anlaşılır bir durum olmadığını ve çözüme ulaştırılamayan taleplerin neden çözüme ulaştıramadığı merak ediliyor.

Hendek’te belediye ekipleri yol çalışmaları...

Yorumlar (3)
TC Mahfuz Erçakır 1 yıl önce
Ya derebogazi 1009 sokakda 1 ayda önce saski önünde çalışma yaptı parkeler sokuldu belediye yapacak dedi yağmurda evin önün göl olur kaç defa belediye gittik azamız foto çekim dilekçe verdi ama ilgilen yok
Hasan 1 yıl önce
Reklamdan başka bir şey yok, Dereboğazı mahallesi demirel imalathanenin olduğu sokağa Allah aşkına bir girin. Kaç sefer müracaat ettik, işlem yok. Yollara bakın yollara. Her iş bitti Osmanlı çadırı kaldırılıp başka bir yere taşınacakmış. Başka yermi yok. Projeyi kentsel dönüşüm ofisi boş duruyor, orası proje alanı olsun
Burak soylu 1 yıl önce
Köprübaşında yol çalışması devam ediyor diyorlar ya alt sokak yapıldı üst sokak yapıldı 3523 sokak üvey evlat muamelesi görüyor hala en ufak yagmurda çamur içindeyiz dalga geçer gibi etrafdan artan asfaltları getirip Bı kıyıya döküp gidiyorlar.ne gelen var ne giden. Biçok yere kasis yapıldı bı zahmet 3523 sokaga gelip Bı baksalar asfalt kaldırım yapsalar ha Bıde kasis yapsalar diye hayal kurar olduk artık.
0
hafif kar yağışlı