Hendek’te Başkan Yeni Makam Odasında kabullere başladı

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Belediye Binasında yer alan Makam odasında yer alan restorasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından konuklarını kabul etmeye başladı.

Güncel Haberler 27.06.2020, 01:40 29.06.2020, 10:24
Hendek’te Başkan Yeni Makam Odasında kabullere başladı

Başkan Babaoğlunun bugünkü konukları Hendek Tüm Romanlar Derneği Başkanı Ferdi Sepetçioğlu ve Dernek üyelerini makamımızda ağırladık. “Medeniyetin ve kültürel zenginliğin başkenti Hendek İmize hep birlikte değer katmaya devam edeceğiz”. dedi

Ardından Hendek Nene Hatun İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İbrahim Kazanasmaz’ın İlçemiz Hendek’e veda ziyaretinde bulundu. Babaoğlu düzenlenen ziyaretten ötrü şunları belirtti ; “Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum. İlçemize verdiği desteklerden ve hizmetlerinden dolayı hemşehrilerim adına şükranlarımı sunuyor, yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi. Yenilenen makam odasının beyaz  ağırlıklı ve çeşitli  dekoratif işlemeleri konukları farklı bir atmosfere taşıyacak.

Yorumlar (12)
Zekeriya Baylan 1 yıl önce
Hersey koltuk davasi vatandasin halini dusunen yok
Serkan Karadeniz 1 yıl önce
Zekeriya Baylan hayırdır her paylaşıma muhalefetsin takip ediyorum seni rahatsız eden ne adam yardım yapıyor laf söylüyorsun oda yapılıyor laf söylüyorsun ?
Esma Negiz Aydoğan 1 yıl önce
Önceki makam odasında ne vardı? Borçlu belediye aldığını ifade ederken yapılan bu harcamalar israf değil mi?
Cemal 1 yıl önce
Başkanım makamı yenilemeye gerek vardı ? İdare ederdi, israf oluyor. Yol ve alt yapıya önem verseniz daha güzel olur. Araçlarımız malum yollarda kaçacak yer arıyoruz.
Vatandaş 1 yıl önce
Belediye borçlu alındı deniyordu. Borçlar ödense daha şık olurdu. Acaba borçlar ne durumda, ilerleme kaydedildimi, borçlar azaldımı, bittimi ? Açıklama bekliyor vatandaş.
Hakan Kara 1 yıl önce
Hendek köstebek yuvasına dönmüş vatandas kan ağlıyor sen yandaşlara ihale verecem diye odayı yenile .Osmanlı çadırını çalışanının eşine ve kadın kolları başkanına peşkeş cek hayat size güzel bidaki seçimde alırsın 3in1 ni
Yusuf Demir 1 yıl önce
İhtiyaç vardı sanki yazık olacak işleri yapma kolduk yapma heveslisi
Tuğçe Tunç 1 yıl önce
Hendek'in tek eksiği odaydı bütün sorunlar çözüldü.Seçim öncesi kendisine toz kondurmayanlar şimdi kulaklarını çınlatıyorlar.Önümüzdeki dönem çok zor.Bugünlerin tadını çıkarsın.
Kamil Bakır 1 yıl önce
Hayırlı olsun BAŞKANIM siz en güzelini layıksınız......
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
7
açık
Namaz Vakti 26 Eylül 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı