banner208

Hendek’te Başkan Yeni Makam Odasında kabullere başladı

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Belediye Binasında yer alan Makam odasında yer alan restorasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından konuklarını kabul etmeye başladı.

Hendek’te Başkan Yeni Makam Odasında kabullere başladı

Başkan Babaoğlunun bugünkü konukları Hendek Tüm Romanlar Derneği Başkanı Ferdi Sepetçioğlu ve Dernek üyelerini makamımızda ağırladık. “Medeniyetin ve kültürel zenginliğin başkenti Hendek İmize hep birlikte değer katmaya devam edeceğiz”. dedi

Ardından Hendek Nene Hatun İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İbrahim Kazanasmaz’ın İlçemiz Hendek’e veda ziyaretinde bulundu. Babaoğlu düzenlenen ziyaretten ötrü şunları belirtti ; “Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum. İlçemize verdiği desteklerden ve hizmetlerinden dolayı hemşehrilerim adına şükranlarımı sunuyor, yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi. Yenilenen makam odasının beyaz  ağırlıklı ve çeşitli  dekoratif işlemeleri konukları farklı bir atmosfere taşıyacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2020, 10:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zekeriya Baylan
Zekeriya Baylan - 4 ay Önce

Hersey koltuk davasi vatandasin halini dusunen yok

Serkan Karadeniz
Serkan Karadeniz @Zekeriya Baylan - 4 ay Önce

Zekeriya Baylan hayırdır her paylaşıma muhalefetsin takip ediyorum seni rahatsız eden ne adam yardım yapıyor laf söylüyorsun oda yapılıyor laf söylüyorsun ?

Esma Negiz Aydoğan
Esma Negiz Aydoğan - 4 ay Önce

Önceki makam odasında ne vardı? Borçlu belediye aldığını ifade ederken yapılan bu harcamalar israf değil mi?

Cemal
Cemal - 4 ay Önce

Başkanım makamı yenilemeye gerek vardı ? İdare ederdi, israf oluyor. Yol ve alt yapıya önem verseniz daha güzel olur. Araçlarımız malum yollarda kaçacak yer arıyoruz.

Vatandaş
Vatandaş - 4 ay Önce

Belediye borçlu alındı deniyordu. Borçlar ödense daha şık olurdu. Acaba borçlar ne durumda, ilerleme kaydedildimi, borçlar azaldımı, bittimi ? Açıklama bekliyor vatandaş.

Hakan Kara
Hakan Kara - 4 ay Önce

Hendek köstebek yuvasına dönmüş vatandas kan ağlıyor sen yandaşlara ihale verecem diye odayı yenile .Osmanlı çadırını çalışanının eşine ve kadın kolları başkanına peşkeş cek hayat size güzel bidaki seçimde alırsın 3in1 ni

Yusuf Demir
Yusuf Demir - 4 ay Önce

İhtiyaç vardı sanki yazık olacak işleri yapma kolduk yapma heveslisi

Tuğçe Tunç
Tuğçe Tunç - 4 ay Önce

Hendek'in tek eksiği odaydı bütün sorunlar çözüldü.Seçim öncesi kendisine toz kondurmayanlar şimdi kulaklarını çınlatıyorlar.Önümüzdeki dönem çok zor.Bugünlerin tadını çıkarsın.

Kamil Bakır
Kamil Bakır - 4 ay Önce

Hayırlı olsun BAŞKANIM siz en güzelini layıksınız......


SIRADAKİ HABER