Hendek’te Başkan projeyi ağzından kaçırdı…

Hendek Meclisi toplandı Başkan Büyük Baklayı Ağzından kaçırdı Meğer Dikmen Mahallesine, Teleferik Telesiyej , Karavan Parkı ve bir takım projeler yapılacakmış, projeleri Sakarya Valiliğince sürdürülüyor…

Güncel Haberler 01.06.2022, 19:06 01.06.2022, 19:59

Hendek Meclisi toplandı Başkan Büyük Baklayı Ağzından kaçırdı Meğer Dikmen Mahallesine, Teleferik Telesiyej , Karavan Parkı ve bir takım projeler yapılacakmış, projeleri Sakarya Valiliğince sürdürülüyor…

Hendek Dikmen Bölge Halkı ve Kamu oyundan sırgi saklanan proje ne zaman ve nasıl hayata geçeceği konusunda bilgi verilmezken, kamu oyunda gerçekleştirilecek olan projede nelerin olduğu konusunda merak uyandı.

Defalarca Yapılan Bölge Ziyaretlerinin arkasında bölgeye büyük bir şekilde kalkındıracak olan proje vatandaşlarca büyük merka konusu olurken Gerçekleştirilen Toplantılara Vali Oktay çekin kaldırım Bizzat Katılırken Hendek Belediye Başkan Yrd. Hızır Çağrı Güngör ve Hendek Dikmen Mahallesi Muhtarı Menderes Ayvaz ile birlikte Dikmen Mahallesinde incelemeler bulunmuştu.

Bugün Gerçekleştirilen Meclis Toplantısında Başkan Babaoğlu Şu bilgilere Yer Verdi ; "Dikmen mahallemizde, Sayın Valimiz öncülüğünde yürüyen merdiven kurulacak. Valiliğimizin öncülüğünde yapılan bir iş. Yer tahsisleri yapıldı. Yamaç paraşütü, karavan parkla ilgili tahsisler yapıldı. Yeni sezonda yenilikler görülmeye başlayacak. Turizm alanında gelişmelere devam edecek."

Doğa ,Macera ,Alternatif Turizm , Karavan ve Kamping ve Kış Turizmi konularında faaliyet gösterecek olan bölgeyle ilgili olan proje kapsamı ve ne zaman yapımına başlayacağı merak ediliyor.

Yorumlar (5)
Adem Bir 4 hafta önce
Önce yollardaki çukurları yapsınlar
Selim Sever 4 hafta önce
Millet aclik sinirinda bunlar kayak merkezi yapma derdinde siz yapin bizim vergilerimizle yabancilar gelip kaysin
Şenol Akgün 4 hafta önce
Vali bey bu projeyi köylünün oylamasına bırakınız akyazı hanyatak acella yaylası daha müsait
Hacıbayram aydın 4 hafta önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah iyi bir dosttu
Ahmet Sütlü 4 hafta önce
Bol keseden atmasınlar ne turizmi yol yok dogru ne karavan ı yolları cekıp cımere atacam boyle rezillik olmaz
20
kapalı