Hendek’e veda ziyaretinde bulundu

Sakarya Hendek'te bugün atama süresi sonrasında 10 Haziran tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Vali Ahmet Hamdi Nayir, Hendek’e veda ziyaretinde bulundu.

Güncel Haberler 12.06.2020, 16:42 12.06.2020, 17:03
Hendek’e veda ziyaretinde bulundu

VALİ NAYİR HENDEK’E VEDA ETTİ

10 Haziran tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Vali Ahmet Hamdi Nayir, Hendek’e veda ziyaretinde bulundu.

KAYMAKAMLIKTA

Vali Nayir Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya, Hendek Emniyet Müdürü Şevket İlhan ve İlçe Jandarma Komutan Vekili Teğmen Fatih Ergün tarafından karşılandı.

Hendek’e veda ziyaretinde bulundu

Hendek’e veda ziyaretinde bulundu

GÜZEL HİZMETLER

Vali Nayir, Kaymakam Acır, Başkan Babaoğlu ve protokol ile bir süre sohbet etti. Salgın sürecinde değinen Vali Nayir, Sakarya’ya hizmet etmekten onur ve gurur duyduğunu söyledi. Sakarya halkına teşekkür eden Nayir, tüm kurumlarla işbirliği içinde çalıştıklarını ve güzel hizmetlere imza attıklarını ifade etti.

BAŞARI DİLEDİ

Vali Nayir yapılan görüşmenin ardından Hendek’ten ayrılırken Başkan Babaoğlu yayınladığı açıklamada, “Hendek'imize katkıları ve hizmetlerinden dolayı sayın Valimize hemşehrimlerim adına teşekkür ediyor, yeni görevinde ve yaşantısında kendisine başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Hendek’e veda ziyaretinde bulundu

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (0)