Hendek Zabıtası fırınları denetledi

Hendek Belediyesi Zabıta ekipleri ilçede faaliyet gösteren fırınları denetledi. İlçe halkının sağlığını korumak amacıyla yapılan denetimlerde işyerleri sağlıklı üretim yapmaları konusunda uyarıldı.

Güncel Haberler 16.09.2019, 11:58 16.09.2019, 12:06
Hendek Zabıtası fırınları denetledi

Hendek Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yaptıkları denetimlerde fırınların sağlığa uygunluk, ekmek gramajı ve işyeri ruhsat kontrollerini yapıyor.

Denetimlerle ilgili yapılan açıklamada “Hendek Belediyesi olarak vatandaşlarımızın sağlıklı ve güvenli gıdalar tüketebilmesi için denetimlerimizi aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Yaptığımız denetimlerde sağlığa uygunluk, gramaj ve hijyen gibi kurallara uymayan fırınlara gerekli uyarıları yaptık. Bunun dışında yaptığımız denetimlerde kurallara uyan iş yeri sahiplerine ve çalışanlarına da teşekkür ediyoruz. Vatandaşlarımızın sağlıklı hizmet alabilmesi için denetimler belirli aralıklarla devam edecek.”

Yorumlar (8)
TC Mehtap Tüylüoğlu 3 yıl önce
denetlendide ne oldu. sonuç..
İbrahim Yurt 3 yıl önce
birazda marketler denetlenmeli
Berrin 3 yıl önce
kaldırımdaki dubalara kimse laf etmez güya denetim yapmışlar bırakın Allah aşkına evimin önüne dubalardan parkedemez olsuk laf etsek kavga edecez zabıta yummuş gözünü geziyor bırakın bu fasaryaları
VATANDAŞ 3 yıl önce
O KAAN GÖRÜM DENEN ŞAHIS NASIL ZABITA OLDU ACABA ANNESİNİN İLÇE MECLİSİNDEN OLMASINDAN KAYNAKLIMI
VATANDAŞ 3 yıl önce
YENİ ZABITA OLAN VATANDAŞLA ALAKALI YORUMUMU NEDEN YAYINLAMIYOSUN SN. KAVİS İŞİNİZEMİ GELMİYOR ACABA ŞUAN BU YORUMU VİDEOS EŞLİĞİNDE YAZIYORUM YAYINLADIĞIM ZAMAN HABERCİMİ YOKSA PARALI KALEMMİ OLDUĞUNUZ ORTAYA CIKICAK .
BAŞKALARI HER YOLU DENEDE ZABITA OLAMAZKEN O.K.G İSİMLİ ŞAHIS NASIL ZABITA OLDU NASILL
GARİBAN 3 yıl önce
GÖRDE İNANMA ZABITA OLMAK BU KADAR KOLAYMI COK YAZIK COK BİZİM TURGUT Bİ BİZİM OLAMADIN BE . BENDE ZABITA OLMAK İSTİYORUM AMA İLÇE MECLİSİNDE HİÇ AKRABAM YOK..
vatandaş 3 yıl önce
sn. kavis hendek'in nadir tarafız gazatecilerinden dir
Hendek Haber Yöneti 3 yıl önce
Yorum hakaret içermedikçe hürdür hür kalacak. Düşünceleriniz ve bakış acınızı önemsiyoruz, oto sansür kesinlikle yapılmamaktadır. Fakat şunuda belirtmek isterim Hendek Haber - Kavis'e ayit değildir iletişim bilgilerimizden inceliye bilirsiniz. Saygılarımızla
19
kapalı