Hendek yeni özel halk otobüsleri için ihale yapılacak

İlçemiz Hendekten Sakarya’ya yolcu taşıyan özel halk otobüslerine yeni ihale yapılacak. Yapılacak ihale ile hastane ulaşımlarının gerçekleştirildiği hatta 4 yeni araç getirilirken , Pınarlı Mahallesi için 8, Yarıca Mahallesi ve Yeniköy Mahallesi istikameti için ise 2 yeni araç ekleneceği belirtiliyor.

Güncel Haberler 29.12.2020, 21:53 31.12.2020, 09:52
Hendek yeni özel halk otobüsleri için ihale yapılacak
© Hendek Haber

Büyükşehir Belediyesi Hendek’te hizmet sunacak 14 araçlık Özel Halk Otobüsü ihalesine çıkıyor. 30 Aralık Çarşamba günü Açık teklif usulüne göre yapılacak ihaleler Büyükşehir Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhale şartnameleri ise Gelirler Şube Müdürlüğü’nden temin edilebilecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı Gelirler Şube Müdürlüğü tarafından Hendek’te 14 araçlık özel halk otobüsü ihalesinin 30 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirileceği belirtildi. Özel halk otobüs hatlarına araç ilaveleri ve yeni hatları içeren ihalelerin her araç için ayrı ayrı yapılacağı ifade edilen paylaşımda ihale şartnamelerinin Gelirler Şube Müdürlüğü’nden temin edilebileceği ve ihalelerin yapılacağı günlerde 12.30’a kadar evrakların teslim edilmesi gerektiği dile getirildi. Pandemi kurallarının uygulanacağı ihalenin açık teklif usulüyle gerçekleştirileceği belirtildi.

Hendek yeni özel halk otobüsleri için ihale yapılacak

14 yeni araç
Hendek’te yeni özel halk otobüsü hatları ile var olan hatta araç ilavelerinin yapılacağı ihaleye ilişkin şu açıklama yapıldı: “Hendek ilçemizde hastane ulaşımlarının gerçekleştirildiği hatta 4 yeni araç ilave edeceğiz. Pınarlı ile Yarıca ve Yeniköy mahalleleri ile ilçe merkezi arasında hizmet sunacak yeni hatlar oluşturuyoruz. Pınarlı Mahallesi için 8, Yarıca Mahallesi ve Yeniköy Mahallesi istikameti için ise 2 yeni araç vatandaşlarımıza hizmet sunacak. 30 Aralık Çarşamba günü saat 14.00’da açık teklif usulüne uygun gerçekleştirilecek ihalelere ilişkin şartnameleri tüm istekliler Gelirler Şube Müdürlüğümüzden temin edilebilirler.”

Yorumlar (1)
Abdurrahman Tanrıverdi 1 yıl önce
Yeni mahalleden itfaiyeye kadar bi dolmuş kalksa ne güzel olur. 4 km'lik mesafeye araç yok resmen.
25
açık