Hendek Yeni Mahallede maddi hasarlı kaza...

Hendek Yeni Mahallede yaşanan kazalar nedeniyle cadde sakinleri otomobillerin yavaşlaması için kritik noktaların incelenerek hız yavaşlatıcı kasisler yapılmasını istiyor.

Güncel Haberler 18.10.2020, 09:51 18.10.2020, 10:12
Hendek Yeni Mahallede maddi hasarlı kaza...
© HENDEK HABER

İlçemiz Hendek yeni mahalle Yıldırım Beyazıt caddesi üzerinde yaşanan kazalar her geçen gün arttığını belirten cadde sakinleri, kazların aşırı hızlı gitmekte olan otomobiller olduğunu belirterek cadde üzerinde sürücülerin yavaşlaması için yolda çalışma yapılmasını istiyorlar. 

Hendek Yeni Mahalle Yıldırım Beyazıt Caddesi, Hendek Sosyal Sosyal Hizmetler Merkezi önünden otomobillerin aşırı hızla gittiklerini belirten çevre sakinleri, bu bölgeye kasis yapılmasını istiyor.

Hendek Yeni Mahallede maddi hasarlı kaza...

Şunları belirten Mahalle Sakini. “Yeni Mahalle 2188. sokaktan caddeye çıkan kısmında sürekli kazalar meydana geliyor. Bu alana kasis yapılmasını istiyoruz.Yenilikleri bu alanda inceleme yapmaları gerekiyor, gün aşırı kaza oluyor" dedi.

İlçemiz Hendek’te büyüyen mahallerin başında olan Yeni Mahalle’de yeni açılan cadde ve sokakların yanı sıra birçok mahalleyi birbirine bağlayan bu bağlantı yolunda yer alan bölge sakinleri kazaların önlenmesi için çalışmalar yapılmasını istiyor.
 

Yorumlar (0)
5
kapalı