Hendek Trafik ekipleri acil eylem planına destek veriyor…

Hendek Belediyesi tarafından uygulaması başlatılan ve bölge bölge tamamlanan tamanın ise ne zaman tamamlanacağı bilinmezliğini koruyan acil eylem planına Hendek Trafik ekipleri destek veriyor.

Güncel Haberler 10.09.2021, 10:08 10.09.2021, 12:58
Hendek Trafik ekipleri acil eylem planına destek veriyor…
© HENDEK HABER

Hendek Belediyesi tarafından uygulaması başlatılan ve bölge bölge tamamlanan tamanın ise ne zaman tamamlanacağı bilinmezliğini koruyan trafik acil eylem planına Hendek Trafik ekipleri destek veriyor.

Okulların açılmasıyla oluşan trafik yoğunluğu ve düzensiz parklanmalar yanı sıra çarşı içersindeki bozuk yollardan oluşan dar sokaklarla dolu Hendek’te park etmek isteyen vatandaşlar kaldırımları park olarak kullanıyor.

Bu durumlarda yaşanan ilçe merkezindeki trafik tıkanmalarının önüne geçmek için Hendek Trafik polisleri uyarı ve denetimlerini artırdıkları gözlemleniyor.

Hendek Trafik ekipleri acil eylem planına destek veriyor…

Diğer bir hususa şehir merkezindeki tabelada yazılı olan 15 dk kuralına hiç bir otomobilin uymadığı uyması için hiç bir çabanın sarf edildiğinde gözlerden kaçmıyor.

Vatandaşlar ve Meydan esnafı trafik eylem planının ne zaman tam anlamıyla tamamlanacağını merak ediyor…

Yaklaşık 2 ay kadar önce Parkomat konusunda görüşmeler yapıldığı park ceplerinde parkomatlarla donatılacağı belirtilmişsede, onunda ne zaman yapılandırılacağı bilinmezliğini koruyor…

Yorumlar (3)
Metin Budak 5 ay önce
Allah kolaylık versin Bu araçlara sonradan takılan şu LED far led farlar hakkında da bir çalışma yapılsın geceleri gözümüzün önünü göremiyoruz
birol 5 ay önce
O 15 dakikalık ceplere kimlerin uzun süre park ettiği belli,,,bazı kişilere hiç ses çıkarılmasın sıradan vatandaşa anons ceza,,arçelik caddesinde kaldırıma bile bırakıyorlar,,,Onlarında haberini yapın biraz
Osman 5 ay önce
Belediye önce essen market in önündeki otobüs durağını geri versin sonra park metre koyar
5
açık