Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek'te o mahalleler de asfaltla buluştu

Hendek ilçesinin 2 uzak mahallesi daha asfaltla buluştu. Darısı Asfalt bekleyen mahallelerin başına diyoruz. Bir çok uzak mahalle yollarında yaşanan bozuk yollar gerek ulaşımı olumsuz etkilerken gerekse kış koşullarında yolun bozuk olması şöförlere büyük maddi zararlar meydana getirmekte...

Hendek'te o mahalleler de asfaltla buluştu

Büyükşehir Belediyesi asfalt ekipleri Hendek Güney ile Kadifekale mahalleleri arasında başlattığı asfalt çalışmalarını tamamladı. 6 buçuk kilometrelik arterde 6 bin 500 ton asfalt kullanılırken; Kadifekale Mahalle Muhtarı Süleyman Arslanoğlu, yenileme çalışmaları dolayısıyla Başkan Ekrem Yüce’ye teşekkür etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen asfalt çalışmaları kapsamında Hendek’te 2 mahallenin daha yenileme çalışmaları tamamlandı. 6,5 kilometrelik yol yenileme çalışmalarında toplamda 6 bin 500 ton sıcak asfalt kullanılırken; etkisini gösteren yağmur çalışmaları nedeniyle ara verilen çalışmaların tamamlanmasıyla vatandaşlar konforlu ve rahat ulaşım sağlamaya başladı.

Başkan Yüce’ye teşekkür
Kadifekale Mahalle Muhtarı Süleyman Arslanoğlu “Burası 150 yıllık bir köy ve maalesef uzun yıllardır köyümüz hizmet konusunda biraz geri planda kaldı. Yol yenileme çalışmaları yapılmadan önce köyden bir yere giderken kaza riskinden dolayı korkarak gidip gelirdik. Yapılan yol yenileme çalışmaları sonucunda yollarımız çok daha güvenli bir hale geldi. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye ve emeği geçen bütün herkese mahalle halkımız ve şahsım adına teşekkür ederim” dedi.

Haber : Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 15:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman
Osman - 10 ay Önce

Onların turgut bir de su yeni mahalleye gelsen ya yollar ne durumda bestepe de bir bak servetiye yağmurda nasıl sular altında gel bi gör istersen öyle polis evlerin oraları iyi tabi aşağı gel aşağı

Muharrem Sağlam
Muharrem Sağlam - 10 ay Önce

Sıra bizde inşaAllah

SIRADAKİ HABER