Hendek'te Bayram temizliğine başlandı...

Her yıl olduğu gibi bu yılda, ramazan ayının sonuna geldiğimiz şu günlerde, ilçe genelinde bayram hazırlıkları sürüyor. Yerel Yönetimlerden Hendek Belediyesi ilçe genelinde belediye faaliyetlerini sürdürerek, temizlik, düzenleme çalışmalarıyla vatandaşa hizmet sunmaya devam ediyor.

Güncel Haberler 21.05.2020, 11:58 21.05.2020, 12:19
Hendek'te Bayram temizliğine başlandı...

Her yıl olduğu gibi bu yılda, ramazan ayının sonuna geldiğimiz şu günlerde, ilçe genelinde bayram hazırlıkları sürüyor. Yerel Yönetimlerden Hendek Belediyesi ilçe genelinde belediye faaliyetlerini sürdürerek, temizlik, düzenleme çalışmalarıyla vatandaşa hizmet sunmaya devam ediyor. Park bahçeler yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde temizleniyor, mezarlık ziyaretlerinde vatandaşların sorun yaşamamaları için önlemler alınıyor. Salgın hastalık nedeniyle gerçekleşecek olan sokağa çıkma kısıtlamasında vatandaşlara uyarılar yapılarak, bayram hazırlıkları sürüyor...

ŞEHİR BAYRAMA HAZIR

Hendek Belediyesi şehrin tüm ana cadde ve sokaklarında hummalı bir temizlik çalışması başlatırken, mezarlıklar bayrama hazır hale getirildi. Evde geçireceğimiz bu bayram için ekipler tüm tedbirlerini alarak teyakkuza geçti.

SOKAĞA ÇIKMAK YASAK

Ramazan ayı süresince çalışmalarına hız kesmeden devam eden Hendek Belediyesi ekipleri, koronavirüs (Kovid - 19) sebebiyle sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacağı Ramazan Bayramının manevi atmosferinin Hendek halkı tarafından huzurlu bir şekilde geçirilmesi adına da tüm imkanlarıyla sahada yerini aldı.

ŞHendek'te Bayram temizliğine başlandı...

hendek ramazan temizliği

Hendek'te Ramazan Bayram ekipleri çalışmaları sürdürüyor

Hendek'te Ramazan Bayram temizlik ekipleri

EHİRDE BAYRAM

Bayramı evlerinde geçirmeye hazırlanan Hendek halkının bayramı huzurlu bir şekilde geçirmesi adına tedbirler alınırken, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Plan ve Proje Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler teyakkuza geçti. Şehrin sokaklarında hummalı bir temizlik çalışması başlarken, mezarlıklarda ot biçme ve çevre düzenlemeleri yapıldı

HUMMALI ÇALIŞMA

Ekipler tarafından yapılan çalışmalar kapsamında parklar, yürüyüş yolları, cadde ve sokaklar, süpürme ve yıkama araçlarıyla temizlenirken vatandaşların yoğun olarak kullandığı çöp konteynerleri de dezenfekte edilerek hijyen sağlandı.

EKİPLER NÖBETTE OLACAK

Vatandaşların bayram öncesinde ve süresinde mağdur olmamaları adına tüm ekipler görevlendirilirken, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Beyaz Masa, Zabıta Müdürlüğü ve diğer tüm teknik ekipler nöbette olacak. Vatandaşların 444 54 03 ve ya 0555 888 54 03 numaralı WhatsApp hattına ulaşarak istek ve taleplerini iletebilecekleri açıklandı.

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (0)
17
açık
Namaz Vakti 02 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı