Hendek'te Babaoğlu Zaferi, "Hendek Kazandı" dedi...

Resmi olmayan ilk sonuçlara göre Hendek’te Büyük Birlik Partisi (BBP) Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, oyların yüzde 46,71’ini alarak Hendek Belediye Başkanı seçildi. 

Güncel Haberler 01.04.2019, 01:26 01.04.2019, 11:32
Hendek'te Babaoğlu Zaferi, "Hendek Kazandı" dedi...

BEKLENEN OLDU 
Hendek’te 31 Mart yerel seçimleri için 52 bin 716 seçmen sandık başına giderek oyunu kullandı. Resmi olmayan sonuçlara göre Turgut Babaoğlu, 24 bin 95 oy alarak Hendek Belediye Başkanı seçildi. Cumhur İttifakı adayı 21 bin 364 oy alırken, Millet İttifakı adayı ise 4 bin 505 oyda kaldı.  Seçim sonuçlarının ardından zaferini ilan eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Kapalı Spor Salonu alanında binlerce Hendekliye hitap etti. 

HENDEK KAZANDI 
Alanda kurulan platformdan seçim sonuçlarını takip eden binlerce Hendekli, Turgut Babaoğlu’nun meydana gelmesiyle büyük bir coşku yaşadı. Eşi Esra Babaoğlu ile birlikte alana gelen Başkan Turgut Babaoğlu,  tüm şehitlerimiz için dua okunması, saygı duruşunda bulunulması ve ardından İstiklal Marşının okunmasıyla birlikte vatandaşlara seslendi. Hendek’in ortak adayı olarak seçimleri kazandığını ifade eden Babaoğlu, “Bu hepimizin başarısıdır. Hepimiz kazandık” diyerek tüm Hendek’e teşekkür etti. 

KUTUPLAŞMAYA SON 
Artık herkesin Belediye Başkanı olduğunu anlatan Babaoğlu, “Güzel bir kampanya geçirdik ve sonucunda başarılı olduk. Bu başarıyı bizlere emek veren herkese hediye ediyoruz. Bundan sonra işimiz hizmet. Bu halka hizmet etmek için çalışmalar yapacağız. Artık seçim bitti. Bizim tek hedefimiz kutuplaşmayan ve ayrışmayan bir ilçede yaşamaktır. Turgut Babaoğlu bu işi başardı. İnşallah bunu hizmetlerimizle de başaracağız” dedi.

EŞİTLİK VE ADALET 
Babaoğlu sözlerine şöyle devam etti; Birinci önceliğimiz eşitlik, adalet ve huzur. Hendek’i seviyorum. Hendeklileri seviyorum. Hendekli bütün hemşerimle el ele vererek güzel yarınlara hep birlikte imza atacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.  Babaoğlu konuşmasını tamamlanmasının ardından meydanda coşkulu kalabalığın sloganlarına eşlik ederek, herkesi selamladı. Babaoğlu, spor salonunda tamamlanan programın ardından büyük bir sevgi çemberi içinde Rasimpaşa Camiinde şükür namazı kıldı.

Babaoğlu daha sonra Hendek merkezinde toplanan kalabalıklara hitap etti. Babaoğlu Hendek’te görev yapan güvenlik güçlerine teşekkür ederek programı sonlandırdı.


 

Kaynak: Haber: Büyük Birlik Partisi Hendek Skm ( Seçim Kordinasyon Merkezi ) Basın Bülteni
Yorumlar (10)
Usta 3 yıl önce
Yürü yürü yürü kaldığın yerden bayrağı eline aldığın yerden
Yakup Canevi 2 yıl önce
Yeniden seçim olsa aynı zafer olurmu ..
Kaniye Yilmaz 2 yıl önce
Sanmıyorum kesinlikle olmas çünkü icraat yok
Yusuf Demir 2 yıl önce
Aynı zafer bir taha asla olmaz çünkü milleti bahceliye sattığı icin asla olmaz
Esma Negiz Aydoğan 2 yıl önce
İnandık, güvendik, destekledik.Sabır dedi zaman dedi.Zaman verdik sabırla bekledik.Belediye işleri öyle seçim zamanı herkese sarılarak,halay çekip , oynayarak yapılmaz. Herkese sarıldığı gibi keşke verdiği sözlere de sarılsaydı. Halay çekip oynamaya devam etsin ama şans bir kere verilir.Yanıldık ve kandırıldık. Boş lafları boş işleri 1 yılda gördük.4 yıl daha böyle devam etsin.Bir daha asla gelemez.
Esma Negiz Aydoğan 2 yıl önce
Abdurahman Merve Tapu yandaş doldurmaları önemli değil.İşi ehline vermek önemli.Sırtını sıvazlayanlara , pohpohlayanlara yer vermek hizmet değildir.Böyle saçma bir çalışma anlayışı da olmaz. En önemlisi seçilmek adına herkese söz vermek sonra çarkı kendine döndürmek bu vatandaşı kandırmak demektir.Bizler göreceğimizi gördük,anlayacağımızı anladık.Seçimle geldi seçimle gidecek...
Abdurahman Merve Tapu 2 yıl önce
Bak bu dediklerinin hepsinde haklisin secimle geldiyse secimlede gider zaten biz sandikki hendekte çok güzel şeyler olacak diye ama sayın başkan yandaslarini belediyeye çoktan doldurmuş bile
Nursel Koçoğlu 2 yıl önce
Hırsız olsaydı iyiydi gönlunuzu yapmadı
Ali Karakullukcu 2 yıl önce
Hendek in 5 yılı çöpe gitti
Hasan Başkan 2 yıl önce
O gece bende ordaydım ama başkan o insanlara verdiği sözü tutmadı bi daha rüyasında ancak görür
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
açık