Hendek sineması kapılarını 9 temmuzda açıyor…

Hendek Rasimpaşa Kültür Merkezi ve Sinema Salonu 9 Temmuz Cuma günü vizyon filmi olan Hızlı ve Öfkeli 9 ile sinemaseverlerle buluşuyor.

Güncel Haberler 08.07.2021, 15:26 09.07.2021, 01:56
Hendek sineması kapılarını 9 temmuzda açıyor…
© HENDEK HABER

HENDEKSİNEMASEVERLERE MÜJDE

KOVİD-19 tedbirleri nedeniyle faaliyetlerine ara veren Rasimpaşa Kültür Merkezi ve Sinema Salonu 9 Temmuz Cuma günü vizyon filmi olan Hızlı ve Öfkeli 9 ile sinemaseverlerle buluşuyor.

BEYAZ PERDE
Sosyal mesafe kuralına uygun şekilde başlayan film gösterimlerinde maske takma zorunluluğu devam edeceği açıklandı.  Hendek Belediyesi Rasim Paşa Kültür Merkezi ve Sinema Salonunda 9 Temmuz Cuma gününden itibaren Hızlı ve Öfkeli 9 (Yabancı Film) vizyona giriyor. 143 dakikalık aksiyon filminin seans saatleri ise “12.00 - 15.00 - 17.30 - 20.00 ” olarak açıklandı.

FİLMİN KONUSU

Justin Lin'in yönetmen koltuğuna geri döndüğü Fast & Furious 9, Dom Toretto ve arkadaşlarının bu kez Dom'un kişisel geçmişinden gelen bir tehdide karşı mücadelelerini odağına alıyor. Dom Toretto, oğlu küçük Brian ile gözlerden uzakta, sessiz bir hayat sürmektedir. Ama huzurlu çevrelerinin hemen ötesinde tehlikenin hep pusuda olduğunu biliyorlardır. Bu kez tehlike Dom’u, en sevdiklerini kurtarmak istiyorsa geçmişinin günahlarıyla yüzleşmeye zorlayacaktır. Ekibi, bugüne kadar karşılaştıkları en yetenekli suikastçı ve yüksek performans sürücüsünün, Dom’un terk edilmiş erkek kardeşi olan Jakob’un liderliğindeki dünyayı yıkacak bir planı durdurmak için bir araya gelir.
 

Yorumlar (0)
6
kapalı
Namaz Vakti 24 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı