Hendek Ramazan Çarşısını gezdi

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu,  Hendeklilerin alışveriş yapıp keyifle çaylarını içtikleri Ramazan Çarşısını gezdi. Başkan Babaoğlu, vatandaşlar ve esnaflar ile sohbet edip, Ramazan Ayını kutladı.

Güncel Haberler 16.05.2019, 13:57 16.05.2019, 14:15
Hendek Ramazan Çarşısını gezdi

Babaoğlu Ramazan Çarşısı’nı gezdi. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu,  Hendeklilerin alışveriş yapıp keyifle çaylarını içtikleri Ramazan Çarşısını gezdi. Başkan Babaoğlu, vatandaşlar ve esnaflar ile sohbet edip, Ramazan Ayını kutladı.

Çocuklar Müzikal Tiyatro ile eğlendi. Hendek Belediyesi Ramazan Festivali’nde çocuklar müzikal tiyatro ile coştu.

Hendek Belediyesi’nin bu yıl ilkini düzenlediği Ramazan Festivali’nde her akşam farklı etkinlikler ile hem yetişkinler hem de çocuklar doyasıya eğleniyorlar.

Festivalde, Hacivat- Karagöz Gölge oyunu ve İyilik Takımı Kostüm Tiyatrosu müzikal oyun sahneledi. Müzikal tiyatroda, Karlar Kraliçesi Elsa, Örümcek Adam, Mucizevi Uğur Böceği ve Karakedi, karakterlerinin olduğu İyilik Takımı müzikali çocuklar tarafından keyifle izlendi.

Onur Çakır’ın sunumuyla gerçekleşen programda, her akşam çocuklara animasyonlar, yarışmalar düzenlenirken, hem çocuklar hem de yetişkinler keyifli saatler geçiriyor. Her Perşembe akşamı da İlçe Müftülüğü hocaları tarafından Kuran-ı Kerim Tilaveti ve Ramazan sohbeti yapılıyor. 

Yorumlar (3)
Kerem Güldeste 3 yıl önce
toplum sağlığı için bir de burayı denetleyin, sigara içenler ulu orta geçenleri rahatsız ediyor ya paravan yapsınlar ya bişe bu ne karseşim çay ocağı giye yolun ortasına kadar yayılmakmı lazım
Nurgül Fergan 3 yıl önce
Çok güzel bir uygulama ama hendek için yozlaşmış bir durum hiç bir özelliği yok bunca insanı çarşı görünümlü kulübelere tıkamışsınız biraz sosyallik yapın eskiye dokunan sohbetler vatandaş günleri yapın mesela bir türk sanat muziği konseri yapın , veya rak konseri gençlere dokunun kös kos oturmakla olmaz, çocuklar için düşünmüşsünüz tamamda üniversetiler içinde biraz empati, biraz liselileride düşünün
Çiğdem Önder 3 yıl önce
Çünkü bizim Turgut oraya oturunca halkını unutmadı sağol Varol başkanım
14
açık