Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek Nuriye Mahallesinin Genç Muhtar Adayı Gürsel…

Hendek Küçük Sanayi sitesinde rastladığımız Genç Muhtar Adayı Şenol Gürsel ve Azası Şevket Aday, vatandaşları ziyaret ederek gelecekte mahalleye yapmayı düşündükleri projeleri anlatırken raslaştık…

Hendek Nuriye Mahallesinin Genç Muhtar Adayı Gürsel…

Mahallenin sorunları konusunda, büyükleriyle istişare ettiğini belirten Gürsel, gelecek için temel sorunların çözümü noktasında ellerini taşın altına koyacaklarını belirterek, seçmenden projeleri ve azaları için , mahallenin geleceği için oy istedi. 

Sloganlarının “Biz inandık , gönül verdik, siz verin yetkiyi zamanla görelim etkiyi” sloganıyla ilerlediklerini belirten gürsel, mahallesinde yaşanan bir olaya da değindi. 

Zaman içerisinde mahallede yer alan bir hayır çeşmesinin çalışmaması dolayısıyla kaldırılmak için gelen yetkililere engel olarak, çeşmenin yeniden işlevsel hale gelip kullanıma açılması için çalışmalar yürüttüklerini ve mahalle sakinlerinin desteğiyle dökülüp kaldırılacak olan hayır çeşmesinin mahalle sakinlerinden kendi rızası doğrultusunda bir saate bağlanması sonucunda, gerekli düzenleme yapılarak yeniden çalışır hale getirdiklerini dile getirdi. 

Gürsel, birçok projenin kafasında yer aldığını, genç dinamik ve anlayış ortamında eski mahalle kültürlerinin yaşatmayı amaçladıklarını dile getirdiler. 


 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 16:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
SERCAN BAŞKAN
SERCAN BAŞKAN - 1 yıl Önce

Kardeşimiz dürüst, çalışkan ve etrafında sevilen biridir. Ben başarılı olacağınainanıyorum. Allah yardımcın olsun kardeşim.

Abdurahman Merve Tapu
Abdurahman Merve Tapu - 1 yıl Önce

Hadi bakalim kardesim insAllah Allahin izniyle

SIRADAKİ HABER