Hendek Müftülüğü çocuklara yönelik çalışmalarını sürdürüyor…

Yaz aylarında her yıl düzenlenen yaz öğrenci dersleri ve etkinlikleri bu yıl, salgın nedeniyle camilerde südürülemesede, İlçe Müftülükleri öğrencilerin mahallerine kadar gidip çalışmalarını sürdürüyor.

Güncel Haberler 28.06.2020, 17:33
Hendek Müftülüğü çocuklara yönelik çalışmalarını sürdürüyor…

Her yıl yaz dönemi boyunca düzenlenen yaz Kur’an kursları yarın, Pazartesi günü başlıyor. Kur’an kursları, bu yıl korona virüsü salgını nedeniyle Diyanet TV üzerinden gerçekleştirilecek.

Her sene yaklaşık 3 milyon öğrencinin kayıt yaptırdığı ve yaz boyunca Kur’an-ı Kerim’i yüzünden okumayı öğrendiği, itikat, ibadet ve ahlak dersleri aldığı yaz Kur’an kurslarına kayıtlar devam edecek

Hendek Müftülüğü çocuklara yönelik çalışmalarını sürdürüyor…hendek müftülüğü çocuklar için çalışıyorHendek Müftülüğü çocuklara yönelik çalışmalarını sürdürüyor…

Hendek İlçe Müftülüğü Her yaz camilerde ağırladığımız çocuklarımıza gelemedikleri için bu yaz kendilerinin mahalle ve köylere giderek çocuklarla bir araya geldiler.

Uzaktan Diyanet Tv aracılığıyla sürdürülecek olan Yaz Kur’an Kursu için özel yayınlarımız yanında ikramlarla küçük hanım ve beylere teslim ederek kayıtlarını gerçekleştirdiler.
 

Yorumlar (0)
24
açık
Namaz Vakti 27 Eylül 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı