Hendek Karadere’de vahşetin böylesi…

Dün gece Karadere Mahallesinde henüz neden ve niçin öldüğü belirlenemeyen 3 köpek yol üzeri ve çeşitli bahcelerde ölü olarak bulundu. Ölmüş köpekleri görenler bu vijansızlığa öfke püskürdüler…

Güncel Haberler 02.04.2019, 16:37 02.04.2019, 18:09
Hendek Karadere’de vahşetin böylesi…

Hendek Karadere Mahallesinde yaşanan bu durum, mahalle sakinleri çileden çıkardı. Mahalle sakinlerinin köpeklerinin zehirlenmiş olma olasılığının yüksek olduğu düşünülürken, yemiş oldukları yiyeceklerin ardından, çeşitli aralıklar halinde ölü olarak bulunan köpeklerin her birinin aynı belirtiler taşıması zehirlenme şüphesini ortaya cıkardı. 

Hendek Karadere Bölge sakinlerinden , Niyazi Güden yaşanan durumla ilgili şunları belirtti; “Bu gece sabaha karşı insanlıktan çıkmış yaratıklar köyde köpekleri zehirlemiş,, bu nasıl bie zehir hayvanın gözleri eriyip akmış. Allaha havale ediyorum.”

Yaşanan olay sonrasında, mahalle sakinleri Hendek İlçe Jandarma komutanlığına durum ile ilgili olarak bilgi vermelerinin ardından, bölgede inceleme yapan ilçe jandarması, köpeklerin neden ve ne şekilde , kim tarafından zehirlenmiş olma olasılıklarını araştırıldığı öğrenildi. 


 

Yorumlar (0)
7
açık