Hendek Kaptanı Soylu Yogo'ya Başladı...

Hendek Spor Kaptanı Hakan Soylu; “Yoga çalıştırılamayan kasların hareket etmesini sağlayarak, denge ve kontrolün güç kadar önemli olduğunu da bize gösterir.” dedi.

Güncel Haberler 27.06.2019, 13:12 27.06.2019, 19:09
Hendek Kaptanı Soylu Yogo'ya Başladı...

Hendek'te özel bir yogo şubesini ziyaret eden Hendekspor’un eski oyuncusu Hakan Soylu sporculara düzenli olarak yoga yapın dedi. Ziyaret: Hendek’te bulunan PranaYoga şubesini ziyaret ederek eğitmen Betül Parmaksız ile yoga yapan Hendekspor’un eski golcüsü Hakan Soylu; “Biz zaten günlük olarak sıkı bir antrenman programı yapan insanlarız. Binlerce yıl önce keşfedilen yoga ile de nefes alma tekniklerimizi geliştirip, dengemizi sağlamlaştırıyor ve tüm bunlar ile vücudumuzu kontrol edip, beynimiz ile vücudumuz arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerine kurulmasına yardımcı oluyoruz.” dedi.

‘Dahil edin’: Soylu; “Yoga, kaslarımızın daha da esnek olmasını sağlayarak, vücudumuzu esnekleştirir ve sakatlanma riskini de minimum seviyede tutar. Tüm bunları düşündüğümüzde benim her türlü spor ile ilgilenenlere tavsiyem yogayı mutlaka antrenman programlarına dahil etmeleridir.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
İ.can 3 yıl önce
Bende herkese namaz kılmasını tavsiye ediyorum.hem ruhu hem bedenimizi hemde ahiretinizi güzelleştirir...
Ibrahim Suslu 3 yıl önce
Namaz kılsın,
24
parçalı az bulutlu