Hendek Kapalı Pazar yerinde yeni düzenleme

Hendek Belediyesi tarafından, Ticaret Merkezine kurulan pazar yerine yapılan mini meydan projesi halkın hizmete sunuldu. Yeni meydan alışverişe giden vatandaşların buluşma noktası oldu

Güncel Haberler 26.06.2019, 11:19 27.06.2019, 19:11
Hendek Kapalı Pazar yerinde yeni düzenleme

BEĞENİLDİ

Hendek Ticaret Merkezi’nde kurulan pazar yerinde, Hendek Belediyesi ekipleri tarafından düzenleme çalışması yapılarak, hizmete sunuldu. Pazar yerinin içinde bölünen ve oturma alanları ile donatılan yapı inşa edilerek, tam ortasına Hendek mimarisine uygun çeşme yapıldı. Pazar yerine gelen vatandaşların buluşma noktası olan mini meydanda vatandaşlar sohbet ederek dinlenme fırsatı buluyor. Pazar yerinde yapılan bu alanda vatandaşlar hoşça vakit geçirirken Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na teşekkür ettiler.

DEVAM EDECEK

Esnafında büyük memnuniyet duyduğu meydan projesiyle ilgili konuşan Başkan Turgut Babaoğlu, “Küçük dokunuşlarla vatandaşlarımızın memnuniyetini ve taleplerini yerine getirmenin sevincini yaşıyoruz. Pazar yeriyle ilgili böyle bir düşüncemiz vardı. Esnafımızla, vatandaşımızla yaptığımız istişareler sonrasında Pazar yeri içine mini bir meydan kazandırdık. Orada hem vatandaşımızdan hem de esnafımızdan aldığımız güzel tepkiler bizleri sevindirdi. ” dedi. Babaoğlu Hendek’te bu tip projelerin ve çalışmaların kesintisiz devam edeceğini ifade etti.

Yorumlar (5)
Nermin 3 yıl önce
Pazar neden boş demiyorsunuzda çeşme aşağı çeşme yukarı diyip duruyorsunuz yazı haberçiliğinizdne utanın
Hendekli 3 yıl önce
Hepi topu bir çeşme koyuldu günlerdir haberi yapılıyor işimiz duman
hendekli 3 yıl önce
Hendekte pazar yerinin içinde sanki pazar kapalı değilmiş gibi çadır kuruyorlar sayın belediye yetkilileri bu kurulan çadırlara nede müsade ediyorlar sayın başkanım bu çadırlar insanları aldatmak için kuruluyor birde yüksek voltajlı lambalar takıyorlar sebze ve meyveler daha olgunmuş gibi gösteriyorlar eve gittiğimizde tam tersi ürünleri görüyoruz başkanım bunu yasaklamanızı bekliyoruz selamlar.
Süleyman Selvi 3 yıl önce
Teşekkürler başkan eline saglık
#Zezey 3 yıl önce
Vardır bi sebebi kimbilir????
29
parçalı az bulutlu