Hendek Hayvan Pazarı Hafta İçi Kurulacak

Korona Virüs ile alınan son yeni kararnameye bu hafta yürürlüğe girerek uygulanmaya başlanacak. Buna göre hafta sonları sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak ından Hendek Hayvan pazarı haftasonu belirlenen bir tarihte açılıp duyurulacak.

Güncel Haberler 02.04.2021, 13:39 02.04.2021, 13:53
Hendek Hayvan Pazarı Hafta İçi Kurulacak
© HENDEK HABER

Hendek Belediyesi, İçişleri Bakanlığından gelen genelge doğrultusunda hafta sonu yasaklarının kaldırılması sonrasında ilçe hayvan pazarı cumartesi günleri Hendek Halkının hizmetine sunulmuştu.

Ülke genelinde vaka sayılarındaki artıştan dolayı İçişleri Bakanlığının aldığı yeni karar doğrultusunda Hendek Belediyesi, hayvan pazarının faaliyeti gününde değişikliğe gitti.

3 Nisan 2021 Cumartesi gününden itibaren uygulanacak olan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması sonrası ilçemiz hayvan pazarı faaliyet günü güncellendi.

Hendek Belediyesinden yapılan açıklamada ; “Kıymetli Hendekliler 3 Nisan 2021 Cumartesi gününden itibaren hafta sonları uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle ilçemiz Hayvan Pazarı hafta içi belediyemiz tarafından belirlenecek olan bir günde faaliyetine devam edecek olup gün ve tarih bilgisi sosyal medya hesaplarımızdan kıymetli halkımıza duyurulacaktır. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz” denildi.

Yorumlar (0)
2
açık