“Hendek halkı olarak afetzedelerimizin yanındayız”

Sel felaketinin vurduğu Düzce’de afetzedeleri ziyaret eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek halkı olarak afetzedelerimizin yanındayız” dedi. Bu arada 4 TIR suyun ardından dün de Aytaç su desteğiyle 1 kamyon su daha afet bölgelerine sevk edildi

Güncel Haberler 21.07.2019, 23:53 22.07.2019, 00:02
“Hendek halkı olarak afetzedelerimizin yanındayız”

1 KAMYON DAHA GİTTİ

Sel felaketinin yaşandığı Düzce’de Akçakoca, Cumayeri ve Gümüşova ilçelerinde afetzedelere Hendek Belediyesi koordinatörlüğünde Hayat, Pınar, Kardelen ve Elmacık su destekleriyle 4 TIR su gönderilmişti. Dün de Aytaç su firması tarafından 1 kamyon su afet bölgesine gönderilirken, bölgeye giderek afetzedeleri ziyaret eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, geçmiş olsun dileklerini iletti. Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nu da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Babaoğlu, afetzedelerin yaralarının bir an evvel sarılmasını beklediklerini söyledi.

ACIMIZ BÜYÜK

Kocaali ve Düzce’de yaşanan felaketin büyük boyutlarda olduğunu anlatan Babaoğlu, “Hendek afetzedelerimizin yanındadır. Her türlü yardım ve desteğe hazırız. Kocaali ve Düzce’de halkımızın yanındayız. Sel felaketinde yitirdiğimiz canlar var. Kayıplarımızı arama çalışmaları sürüyor. Acımız çok büyük. ” diye konuştu. Babaoğlu, Koloğlu ziyaretinde bir araya geldiği MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’a da geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Yorumlar (0)
17
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Haziran 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı