Hendek Hafızlık da birinciliği elden bırakmıyor…

Hendek Hafız Abdurrahman Gürses Sarı Dede Hafızlık Kur’an Kursumuz öğrencisi Türkiye genelinde yapılan Kur’an Kursları arası hafızlık bölge yarışmasında İl 1. Birincisi Bölge 3. oldu…

Güncel Haberler 08.09.2021, 20:09 08.09.2021, 20:33
Hendek Hafızlık da birinciliği elden bırakmıyor…
© HENDEK HABER

Hendek Hafız Abdurrahman Gürses Sarı Dede Hafızlık Kur’an Kursumuz öğrencisi Türkiye genelinde yapılan  Kur’an Kursları arası hafızlık bölge yarışmasında İl 1.  Birincisi Bölge 3. oldu…

Hendek Hafız Abdurrahman Gürses Sarı Dede Hafızlık Kur’an Kursumuz öğrencilerinden Hafız Önder Güden Sakarya il birincisi olarak katıldığı ve İstanbul'da düzenlenen Kur’an Kursları arası hafızlık bölge yarışmasında 3. olarak bizleri ondu.

Hendek den Hafızlık da birinciliği elden bırakmıyor…

Erkek öğrenciler arasında yapılan Hafızlık Yarışmasında Hendek İlçesini temsilen katılan Önder Güden birinci, Akyazı ilçesini temsilen katılan Ali Kemal Turan ikinci, Geyve ilçesini temsilen katılan Muhammet Eren Atik üçüncü oldu.

Erkek öğrenciler arasında yapılan Kur’an-ı Kerim’i Yüzünden Güzel Okuma Yarışmasında Erenler İlçesinden katılan Yasin Kerem Şenkul birinci, Hendek ilçesinden katılan Hüseyin Talha Korkmaz ikinci, Arifiye ilçesinden katılan Ensar Ertürk üçüncü oldu.

İstanbul , Sakarya , Kocaeli , Bursa , Balıkesir , Düzce ve Tekirdağ il birincilerinin de bulunduğu bir yarışmadan Sakarya İl Birincisi Bölge 3.lüğü elde ettiği öğrenidli.

Yorumlar (3)
Önder Kelesoglu 5 ay önce
Bu güzel gence hediye olarak ney verildi??? InşAllah aşı olan gençlere verilen hediyeler kadar değerlidir. Bilgisayar,akılı telefon, bisliklet???
Namık Güden 5 ay önce
Bırakın hediyeyi, hatıra olsun diye bir katılım belgesi bile vermediler.
Zeynep Aydoğdu Turnacı 5 ay önce
Maşllh sana adam paşası mevlam yolunu açık etsin inşAllah
5
açık