Hendek Esnaf Odası Destek Paketine Davet Ediyor

Hendek Esnaf Odası Kredi ve Kefalet Kooperatifi üyelerine özel avantajlı Halkbank kredileri ile ilgili bir açıklamada bulundu. Acıkması şu şekildedir.

Güncel Haberler 31.03.2020, 12:12 31.03.2020, 13:02
Hendek Esnaf Odası Destek Paketine Davet Ediyor

ESNAF DESTEK PAKETİ MÜRACAATLARI BAŞLADI!!!

S.S. Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Yaşar DEMİREL yaptığı açıklamada Hazine ve Maliye Bakanlığınca açıklanan Esnaf Destek Paketi başvurularının başladığını krediye Esnaf ve Sanatkarlar Odası – Şoförler ve Otomobilciler Odası – Berberler ve Kuaförler Odası üyelerinin müracaat yapabileceklerini şirketler ve ticaret odasına kayıtlı olan esnafların bu kredi imkanından yararlanamayacağını söyledi. Kooperatif kredisi kullanan ve kredi bakiyesi devam eden ortaklarımızın da kredi müracaatında bulunabileceğini daha önce kooperatif kredisi kullanmayan esnaflarımızın Halk Bankası internet bankacılığından müracaat yapabilecekleri gibi kooperatife de müracaat ederek kredi başvurularını yapabileceklerini söyleyen Demirel müracaatların kimlik fotokopisi ve vergi levhası ile yapılacağını kredi vadesinin 36 ay olduğu ve 6 ay ödemesiz dönemin olduğu yıllık faiz oranının %4,5 olduğunu belirtti.

Ayrıca Demirel “yaşanan süreçte kalabalık ortamlardan uzak durulmasının ve sosyal çevrenin öneminin fazla olduğunu hatırlatarak fazla yoğunluğa sebebiyet vermeden anlayış içerisinde tüm esnaf ve sanatkarlarımızın bu hususları göz önünde bulundurarak hareket etmelerini önemle rica ediyorum” dedi.
 

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu