Hendek de yeni dökülen asfalt çöktü…

İlçemiz Hendek’in nüfus ve trafik bakımından en işlek caddelerinden olan servetiye caddesi üzerinde zemine döşenen asfalt kırılan menfez dolayısıyla çöktü.

Güncel Haberler 02.08.2021, 11:58 03.08.2021, 09:44

İlçemiz Hendek’in nüfus ve trafik bakımından en işlek caddelerinden olan servetiye caddesi üzerinde zemine döşenen asfalt kırılan menfez dolayısıyla çöktü.

Çökme Sonrasında geçici önlemler alınırsa,  yolun tam ortasında büyük bir çukur meydana geldi.

Çukur fark eden vatandaşlar yapılan işçilik ve çöken alanla ilgili şöyle sitemde bulundu.

Hendek de yeni dökülen asfalt çöktü…

“Bunu hangi akıllı yaptıysa bunu ellerine sağlık. Bakın böyle uygulama yapmışlar, yaptıkları uygulamalarda asfalt çöküyor. Yani iş yapmış olmak adına mı yapıyorsunuz, rezillik adına mı yapıyorsunuz belli değil. 

Bu nasıl bir kişiliktir nasıl bir iştir nasıl bir hizmettir.” diyerek sitemde bulundu.

Yaşanan çökme ardından yapılan kapatma işleminin ardından asfaltın tam ortasındaki çöküntü çukurun caddeden sorumlu yetkililerce yapılması  bekleniyor.

Yorumlar (9)
Osman 6 ay önce
Yeni yapılmıştır hatta yeni itfaiyenin orası işte hizmet işte onların turgut
Osman 6 ay önce
Arkadaşlar az önce geçtim oradan onların turgut un başkanı olduğu belediye ait kepçe gelmiş çalışma yapıyordu asfaltta herhalde yakında yama yapılır oraya bilginize
Yavuz Gezgin 6 ay önce
Yöneticiler bu durumdaki yolları görmezden geliyorlar
Ilhan Mete 6 ay önce
Deve ye neren egri diye sormuslar...
Deve de yeter artik lan ben dayanamiyorum diyerek kosarak uzaklasmis...Hendek'in ozeti bu.
Muhammed 6 ay önce
Bizim Turgut Bizim Turgut gördünüz Turgut'u
Ayşe Köstereli 6 ay önce
İzinlerde,bayram tatillerinde gittiğim memleketimde çok ilginç ve neredeyse trajikomik durumlara şahit oluyorum.Bu yıl da kurban bayramı tatili dolayısıyla iki haftada her zamanki gibi çifte standartlı uygulamalara bizzati yine tanık oldum,hangi mantıkla yapılmış bilinmez ama güzelim Akova ikiye bölünerek bir taraf Büyükdere mahallesi bir taraf Akova mahallesi oldu vakti zamanında,nedense Akova mahallesinde hizmetler sınırsız ilaçlamalar muhteşem neredeyse evlerin içlerine giriliyor ama büyükdere denilen taraf Allah 'a emanet özellikle de bu taraftaki bazı güzergahlar.Şimdi eğer bir yerleşim biriminin bir bölümünde hizmet gayet güzel olup ki asla gözümüz yok çünkü olması gereken bu,diğer bölümde neden hiçbir hizmet olmaz.Bir tarafta konteynırlar neredeyse cirit atıyor diğer tarafta çöpler yerlerde,bir taraf sık sık ilaclanıyor diğer tarafta sinekler gözünüzü oyuyor..Lütfen bu durumlarla ilgilenin kimse yetkili muhtar mı,belediye başkanı mı.Yazık hangi çağdayız,vatandaş zamanı gelince hesap sorar unutmayın.
Cahit 6 ay önce
Adam gibi bir iş yapmayı ne zaman öğrenecekler. Aslında işini doğru yapmayan ekibin işine son vereceksin bak bir daha oluyor mu
Mücahit 6 ay önce
Bir sorun neden öyle yapmıßlar!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-1
kar yağışlı