Hendek de sürdürülen çalışmalara esnaf sitem etti…

Hendek Teğmen Gökhan Yaşartürk Caddesi nin halini gören esnaf bu sitemde bulundu…

Güncel Haberler 30.01.2021, 11:54 30.01.2021, 15:34
Hendek de sürdürülen çalışmalara esnaf sitem etti…
© HENDEK HABER

İlçemiz Hendek de Belediye ekipleri tarafından yeni trafik eylem planı kapsamında cadde sürdürülen çalışmalara şiddetli hava şartları muhalefet olurken içinde bulunduğumuz kış mevsiminde başlanan projenin bulunduğu Hendek Kapalı Pazaryeri altında yer alan , Teğmen Gökhan Yaşartürk Caddesi üzerindeki çalışmaların yarım kalması nedeniyle bölgedeki yolar daki çukurlar nedeniyle bir esnaf çalışmalara şöyle bir sitemde bulundu.

Hendek de sürdürülen çalışmalara esnaf sitem etti…

“Yazmayayım dedim görmeyeyim dedim olmadı Yazık günah bu yolların hali hergün ordan yüzlerce araç geçiyor bir müdahale yok Orda belediyenin kepçesi var sanki adamın kendi malı şuraya var olan çakılı at düzelt diyoruz adamın umrunda değil bir yetkili de takip etmiyor Ayıp”

Ekiplerin yarım kalan alanların sürdürülmesi için kalkan ar yağışının ardından çalışmaları sürdürülemediği, asfalt çalışmaları nın hava şartlarının iyileşmesi durumunda tamamlanacağı düşünülüyor…

Hal böyle olunca Hendek halkı bir süre daha bu çileye katlanacağı düşünülüyor…

Yorumlar (10)
Ahmet Usta 9 ay önce
Her yeri mahvettiler, yol, dediğin, geniş olur, bunlar geniş yolları daralttılar.,
Cenk 9 ay önce
İlçe merkezinde böyle bir durum çok abes, kepçe oradaysa halledebilirdi. Kontrol mekanizması olacak, denetleyen olacak. Herkes masa başı işlerinde çalışıyor. Oh ne güzel. Başkan sayılı günler çabuk geçiyor. Danışmanlarınız müdürleriniz size tam bilgi vermiyor. Bir kopukluk var.
Faruk Odacı 9 ay önce
Emeği geçen yağmur kar demeden taş örmekte olan arkadaşlara Allah kolaylık versin bitince daha iyi olacak inşAllah.
Öznur Yüce 9 ay önce
Yapılması gereken işlemler bunlar. Pardon da yazın hareketli olduğun da mı yapılsın? Bu tarz işler kışın yapılır.
Hendekli̇ 9 ay önce
EVET YAPILIR. HEMENCE ASVALTIDA DÖKÜLÜR İŞ BİTİRİLİR. YARIM BIRAKILMAZ HANGİ İŞE BAŞLADIYSALAR YARIM YAMALAK KALIYOR.. YENİ MAHALLE ALPARSLAN TÜRKEŞ PARKI BAŞLADILAR 1 GÜN ÇALIŞIP 10 GÜN ARA VERİYORLAR. ÇOCUK ÇOCUK OUNUYUR DÖKÜLEN BETONLARIN KALIPLARINDA DEMİRLER DURUYOR ÇOCUKLARA TEHLİKE GELİP GÖZ ATAN YETKİLİ YOK..
Ufuk Yeğin 9 ay önce
Bilmeyende sanacakki 15 yıldır aynı başkan yan gelip yatıyor 2 yıl olmus baskanlığı alalı aldığında milyonlarca borcla batık beledıye bunun 1 yılına corona vurmus dünya durmuş yavas yavas yollar Parklar düzene girmeye başlamış hala stem yukarıda Allah var yalandan yere muhalefet yapmak kimseye bişey kazandırmaz. Meyve veren ağaç taşlanır
Fatih Fennibay 9 ay önce
Ufuk Yeğin ne meyvesi vermiş? Nete vermiş? Hendekte ki sayılı iş adamına sözü geçene halka bişey yok ! Neyin muhabbeti bu? Corona bi sana bana vurmadı tüm dünyaya vurdu biraz lafın geçiyorsa dükkanı nın kapısına asfalt dökerler ki bunun örneklerini komutlar halı yıkamanın önünde araba bile geçmiyen o köşeye dökülen asfalttan verilir . Ama koca şehirler arası terminalin girişine bişey yapmazlar çünkü gerek yok bu kadar aciz bi belediye görülmemiş insan bi kürek asfalt atar çukurdan terminale girilmiyor . Eski hastanenin arkasına zaten diyecek laf yok
Yusuf Sadık 9 ay önce
Kaldırımlar genişletilmiyormu daha iyi degilmi?
Hasbi Köstereli 9 ay önce
İş yaparken bozulan yollarınben azında çukurlarını doldurnak çok faydalı olacak.zaten daralmış yollar birde çukurları isabet ettirmemek için manevra yapacak yol kalmadı.
Hendeğin en büyük sorunu trafikti şimdi sorun olmaktan çıktı artık tam bir çile oldu.
Selim Clk 9 ay önce
Yeni mahalle berbat durumda kazdılar iki aydır çukur çamur her yer
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
11
açık
Namaz Vakti 21 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı