Hendek de salgınla mücadele için denetimler sürdürülüyor…

İlçemiz Hendek’te İlçe kaymakamı ve Emniyet sağlık Belediye Zabıta ekipleriyle denetimleri sürdürmeyi sıklaştırdı.

Güncel Haberler 18.09.2020, 15:16 18.09.2020, 15:27

Bir önceki gün Hendek Şehirlerarası Terminali, Yeşiller Caddesi, Alparslan Türkeş caddelerinde gerçekleştirilen coronavirus önlemlerine uyulup uyulmadığı noktasında esnaf ziyaretlerini bizzat Hendek İlçe Kaymakamı Kaymakamı Halil İbrahim Acır önderliğinde gerçekleştirildi.

Lokanta, İnternet kafe ve çeşitli işletmelere giren ve incelemelerde bulunan ekipler, işletmeci esnaflara uyarılarda bulunarak, işleri konusunda bilgi aldı. Maske , hijyen ve sosyal mesafeye dikkat edilmesi hususlarında uyarılarda bulundu.

Hendek de salgınla mücadele için denetimler sürdürülüyor…

Yorumlar (1)
Nurten 8 ay önce
Bu nasıl iştir denetimde uyarıda bulunuyorlar , uyarıda bulunacak vakit değil, hendek zabıtası görmüyor mu o tek kullanımlık olacak peçeteleri , kaymakam mı görüyor çok yazık insan sağlığıyla uyararak oynuyorlar, denetimde uyarı değil ceza kesilir, çoğu esnaf kurallardan bile bir haber işlerini sürdürüyorlar, esnafı bilgilendirmekten aciz bir hendek de yaşıyoruz, sonra böyle olmalı şöyle olmalı diyorsunuz, hendek de kaç lokanta varsa gezin hepsinde peçeteler açıkta kimin umrunda korona , hey gidi hey yazıktır gösterişide adabıyla yapın yazıklar olsun hay sizin denetiminize...
18
açık
Namaz Vakti 08 Mayıs 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı