Hendek de patlayan su borusuna mesai engeli

İlçemiz Hendek Mustafa Kemal Paşa Caddesi üzerinde kaldırımdan işletmelere geçen su şebekesinde patlak meydana geldi. Kaldırım ve çevre esnafı saatlerdir yetkili ekipleri bekliyor… Mesai saatleri dışında olduğundan müdahale edilmediği ida ediliyor…

Güncel Haberler 15.04.2021, 10:29 16.04.2021, 06:11

İlçemiz Hendek Mustafa Kemal Paşa Caddesi üzerinde kaldırımdan işletmelere geçen su şebekesinde patlak meydana geldi. Kaldırım ve çevre esnafı saatlerdir yetkili ekipleri bekliyor… Mesayısaatleri dışında olduğundan müdahale edilmediği ida ediliyor…

Dün gece saat 01:30 sularında patladığı belirtilen Su şebekesi, Hendek Başpınar Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Caddesi üzerinde geceden bu saatlere kadar caddeyi suya buladı.

Bölge esnafı sabah geldiklerinde bu durumla karşılaştıklarını, su patlağı ilgili ekiplere haber verdiklerini fakat kimsenin gelmediğini belirtiler. Kendi çaplarında birkaç tula parçasını patlağın tazyikini kesmek ve cadden geçenlerin ıslanmaması için önüne koymak suretiyle önlem aldılar.

Ekipler Mesai saatlerinin başlamasıyla birlikte saat 10:25 sularında bölgeye intikal ederek, patlayan su şebekesinin onarımına başladılar.

Bölge esnafı acil durumlar için nöbette bir ekibin olmasını isterken, patlayan su şebekesini onarım için gelen ekiplere teşekkür ettiler.
 

Yorumlar (0)
25
açık