Hendek de kaldırım işgalleri sürüyor

İlçemiz Hendek de oluşturulan kaldırımlarda adeta yürümek ne mümkün her an üstünüze üstünüze gelen araçlarla karşı karşıya gele biliyorsunuz.

Güncel Haberler 02.07.2021, 23:34 03.07.2021, 15:59
Hendek de kaldırım işgalleri sürüyor
© HENDEK HABER

İlçemiz Hendek de oluşturulan kaldırımlarda adeta yürümek ne mümkün her an üstünüze üstünüze gelen araçlarla karşı karşıya gele biliyorsunuz.

Bir süre önce yenilenen ve yeni trafik eylem planı kapsamında çevresine oto cepler oluşturulan Zeki Çömert Parkının hemen köşesine park eden araçlar nedeniyle yayalar adeta uzun atlama yapmak durumunda bırakılıyor…

Hendek de kaldırım işgalleri sürüyor

Gün içerisinde gerek ticari araçların gerekse bölgeye gelen kişilerin araçları oto ceplere park ederken, ceplerin hemen bitiminde yer alan köşe alanda ise sürekli parklanan otomobiller nedeniyle , gerek sürücüler gerekse karşı yönden gelecek araçlar zor anlar yaşıyor.

Hendek de kaldırım işgalleri sürüyor

Zeki Cömert Parkı Çevresindeki yaşanan bu durum en çok yaşlı ve engelli vatandaşların, parkın çevresindeki kaldırımları kullanamamalarına neden olurken, bölgede manevra yapmaya çalışan sürücüler ve yük indirmek üzere giriş yapacak araçlar için büyük problem teşkil etmekte.

Hendek de kaldırım işgalleri sürüyor

Yetkililerin bu ve buna benzer köşe alanlarda yaşanabilecek sorunların giderilmesi için gerekli düzenlemeleri yapması isteniyor…
 

Yorumlar (7)
Önder Kelesoglu 13 ay önce
Adapazarı'nda ki gibi taş lar koyulması lazım. Kontrol eden yok, sakat arabaları, körleri,çocukları düşünen yok.
Yazık
Murat Sakal 13 ay önce
Kaldırım işgalinin yanı sıra yola ve kaldırıma ürün koyan esnafta çok . Yaya olarak kaldırımı kullanmayı engelleyen ve dukkanimim önüdür park etmesinler diye soba el arabası boru koyan da var.
Bebek arabasi ve engelli arabalarinin yaya gecitinden geçmeleri için kaldırımdan inmek ve çıkmak gerekiyor. Kaldırımların rampa yapılması gerekiyor.
Hilmi Denizci 13 ay önce
Hendek tede zaten herkez kaldırımdan yürür yaa
Zeynep Altmiş 13 ay önce
Her zamanki gibi, çünkü kaldırımlar araba park yapmak için
Esma Negiz Aydoğan 13 ay önce
İlçemizde merkez trafik sorunu vardı.Bu sorun malesef yeni belediye tarafından kaosa döndürüldü. İlçemizde araç sayısı giderek çoğalıyor ve çoğalan bu araçların trafik ve park konularına karşı çözüm olacak çalışmalar yapılmıyor. Genişleyen kaldırımlar, daraltılan yollar, otopark eksikliği bu karışıklığa sebep olmaktadır.
Bu durum böyle devam edeceğe benziyor. Hendek belediyesi merkez trafik sorununda da sınıfta kaldı.
Emrullah Bozbay 13 ay önce
İlcemizin genelinde özellikle ana cadde lerde çok işgal var araclar
Ömer Avlan Tılısba 13 ay önce
Kemaliye Mahallesi'nde esnafım kentsel dönüşüm için açılan alanlar kompile otopark fakat kullanan yok insanlar yurumektense kaldırım yol neresi denk gelirse bırakıp gidiyor bizim önce otopark kültürüne kavuşmamız lazım suçlu aramadan önce
15
parçalı bulutlu