Hendek de gelişi güzel parklanmalar ulaşımı aksatıyor…

İlçemiz Hendek Şehit emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan Caddesinde bugün, cadde kenarına park eden araçlar nedeniyle, Adapazarı - Hendek otobüsleri yoldan dakikalarca geçemedi..

Güncel Haberler 27.11.2020, 14:24 27.11.2020, 14:40
Hendek de gelişi güzel parklanmalar ulaşımı aksatıyor…
© HENDEK HABER

Oldukça dar olan ve zaman zaman yer yer daha da daralan İlçemiz Hendek Ali Gaffar Okkan Caddesinde park eden araçlar nedeniyle ulaşımda sürücüler zor anlar yaşamakta.

Adapazarından Hendek’e yolcu taşıyan uzun otobüslerden bir tanesinin sakarya dönüşünde ilçemiz Hendek’e girdiği güzergahlardan olan Ali Gaffar Okkan Caddesinden Hendek Merkez yönüne geçemedi. Daralan yoldan güçlükle ilerleyen otobüs şöförü duruma sitem ederken, park eden otomobil sürücüsü dakikalarca beklenmesi sonucu kısa süreli cadde trafiğe kapandı…


Hendek de gelişi güzel parklanmalar ulaşımı aksatıyor…

Park eden araçlar nedeniyle ilçe merkezine ulaşımın sağlandığı caddede ulaşım 15 dk kadar dururken, bekleyen sürücüler ve yolcular bu durum konusunda bir an önce çözüm üretilmesi gerektiğini belirterek sitemde bulundu.

Yol kenarına park eden araç sürücülerinin gelerek araçlarını alması sonrasında ulaşım tekrar eski haline alırken yaşanan bekleme sonrasında sinirlerin gerginleştiği dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Yorumlar (5)
hendekli 12 ay önce
hendekte yola park etmek moda oldu aynı sorun özpaşın olduğu caddede çok oluyor yol kenarı bir sıra araç park etmişken adam yolun ortasında dörtlüleri yakmış bekliyor kendine göre dörtlüleri yakıp beklemek gayat normalmiş gibi oturuyor tepki gösterdiğimizdede bizden haklı çıkıyorlar başımız belaya girmesin diye katlanıyoruz hiç trafik veya zabıta denetimi yok ki bunları uyarsın
Ufuk Akdeniz 12 ay önce
Hendeğin en büyük sorunlarından bitanesı.... Bu Kesınlıkle ozellıklede bu cadde toplu tasımaların yolcu ındırdıgı durakların önlerine yapılan parklar trafiği sıkıntıya sokacak sekılde yolkenarına araçlarını bırakıp saatlerce kahvelerde oturanlar yanlıs yere bıle bıle park edip dörtlüyü yakan kişiler dörtlü yakılıncaa ne oluyooo acabaa bütün yollar sizinmii oluyoo ceza yazan n bı poliste yok, herkez kafasına goree bırakıyo gıdıyo helekı stadyum yolu sözde genişletildi rahatlasın diyee hepten berbat ettiler 3 sıra 4 sıra park edennnnnler var.....!!!!
Metin Budak 12 ay önce
Birde led farlar çok rahatsız ediyor bunada bakılsın.
Hüseyin Abat Kara 12 ay önce
İlce trafik komisyonu bir an önce bunu dikkate alarak denetim leri sıklaştırmalıdırlar şehir içide çok düzensiz umarız dikkate alırlar bizi yönetenler
Orhan Aydin 12 ay önce
İşiniz bittimite park sorun oluyor mıllet aç ona yorum yapın saygilar Hendek halkı
1
açık