Hendek de Cumhur İttifakı nın gücünü vurguladı...

Hendek’te bulunan Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, bir dizi temaslarda bulundu.

Güncel Haberler 27.07.2021, 22:43 28.07.2021, 09:22
Hendek de Cumhur İttifakı nın gücünü vurguladı...
© HENDEK HABER

ATABEKTEN HENDEK BELEDİYESİNE ZİYARET

Saha çalışmaları için Hendek’te bulunan Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, bir dizi temaslarda bulunurken Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ve yönetimi ile Hendek Belediyesini de ziyaret ederek Cumhur İttifakının gücüne vurgu yaptı ve başarılar diledi. Bir takım ziyaretleri nedeniyle Ankara’da bulunan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun yokluğunda Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’i Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır karşıladı.

CUMHUR İTTİFAKININ BAŞARISI İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Hendek Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, “ Öncelikle Başkanımız Sn. Turgut Babaoğlu daha önceden programlanmış bir takım ziyaretleri nedeniyle Ankara’da bulunuyor. Kendilerinin sizlere çok selamları var. Hendek’imize hoş geldiniz” dedi. Cumhur ittifakının bir belediyesi olarak Hendek’te tüm gücüyle çalıştıklarını belirten Bahadır, “Aziz milletimize hizmet etmek için çalışıyoruz. Başkanımızın talimatları doğrultusunda şehrimizin her noktasına hizmet götürüyoruz. 2023 seçimlerini başkanımız da bizlerde çok önemsiyoruz, başarılı olmak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Bizim başarımız Cumhur İttifakının başarısıdır. Bu bilinçle mücadele ediyor, hep birlikte tek yürek Cumhur İttifakı için gece gündüz demeden mücadeleye devam ediyoruz” dedi.

BABAOĞLU ANKARADA
Cumhur ittifakının ruhundan bahseden Bahadır sözlerine şöyle devam etti; “Başkanımız Sn. Turgut Babaoğlu çok hassas davranarak tüm kurumlarımızla Cumhur İttifakının ruhuna toz konmayacak şekilde mücadelesini sürdürüyor ve bu birlikteliğe büyük önem veriyor. Hendek Belediyesi olarak, tüm kurumlarımızla işbirliği içerisinde top yükün olarak milletimize seferberlik yolunda mücadeleye devam ettiğimiz takdirde Cumhur İttifakına en büyük desteği vermiş olacağız. Başkanımız Sn. Turgut Babaoğlu adına nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyoruz. Sizleri burada ağırlamaktan çok mutlu olduk. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.” diye konuştu.

HER KOŞULDA YANINIZDAYIZ
Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ise şöyle konuştu; “Yoğun bir şekilde çalışmamıza devam ediyoruz. Bugün Hendekteyiz. Muhtarlarımızı ve Sivil Toplum Kuruluşlarını dinliyoruz. Vatandaşlarımızla sık sık bir aradayız. Hep birlikte çalışmalarımıza aktif bir şekilde devam ediyoruz. Cumhur İttifakının devamlılığı ve başarısının yanı sıra ülkemizin geleceği adına Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği doğrultuda bu birliktelik büyük önem arz etmektedir. Milletimiz bizleri inanıyor, güveniyor. İnşallah güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Cumhur İttifakının da bir Belediyesi olan Hendek Belediyesi’ne her zaman tam destek veriyoruz ve her koşulda yanınızda olmaya devam edeceğiz. Çalışmanızda kolaylıklar diliyorum” dedi.

Hendek de Cumhur İttifakı nın gücünü vurguladı
 

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (9)
Nuran 2 ay önce
Ne ittifakı Hendek de eskiden di o şu anda itifak mittifak yok, mecliste ak partinin hayır dediği herşeye mhpliler evet diyor böylemi itifak olur akpartililerin evet dediğinede ak partililer hayır diyor böyle itifak hendek e daha çok hizmette kaybettirir yollarımız berbat 2,5 yıldır hendek e göstermelik hizmetler bu yıl o da yok yazıklar olsun hepinize bir birinizi kandırıp poz veren zihniyet sizi gidi siziler
Yusuf İsmet Hızarcıoglu 2 ay önce
Yapılan yollardan belli ittifak yeni mahalle Yağmur yağınca göl oluyor bırakın bu şekil islerini
Özgür 2 ay önce
geldiğiniz gibi gideceksiniz çok az kaldı
Mert ULU 2 ay önce
Ne inanıyor nede güveniyorum, palavra milletin inandığını sananlar hendek deki dip dalgaya çakılacaklar
Ibrahim Suslu 2 ay önce
Hizmetleri birde biz görsek, 18 yıldır bir köy yolumuz yapılmadı,
Mustafa Koç 2 ay önce
Tamamda yeni mahallede orhangazi caddesinin kaldırımlarını kim yabaçak onuda açıklayında bilelim kendi kendinizi öğmeyin sizi seçen değerli hendek halkını hizmetlerinizle memnun edinde sizi biz öğelim kaç kere yazdım kaçkere söyledim umursamadınız neden bu caddenin kaldırımlarını yabdırmıyosunuz bir açıklama yapında bilelim
Oktay Abukan 2 ay önce
Hendek uçuyor.
Hizmetler müthiş.
Engin Şeker 2 ay önce
O iş bitti
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24
açık
Namaz Vakti 27 Eylül 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı