Hendek Caddelerinde korku saçıyorlar

İlçe merkezinde yer alan sokak köpekleri grupları, özellikle, et ürünleri ve balık ürünlerinin satıldığı caddelerde yoğunluklu olarak olta atmakta, budurum caddeden geçmekte olan kişileri “acaba saldırırlarmı” sorusuyla korkutmakta. 

Güncel Haberler 10.02.2019, 03:05 10.02.2019, 10:19
Hendek Caddelerinde korku saçıyorlar

Hal böyle olunca, gerek cadde esnafından gerekse, vatandaşlardan çokça görüntü ve video gelmekte. Bugün İlçemiz Hendek’in bir caddesindeki sokak köpeklerinin grup gezmeleri nasıl karşılandığını bir okurumuz bizlerle paylaşmış. 

Gelişmekte olan ilçemizin bu tarz sorunlarla tükenmeyecesine çalışarak, çözümler üretmek durumunda olduğunu dile getiren bölge halkı, durumun oldukça endişe verici olduğunu dile getirdiler.

Bölge halkı, sokakta yaşayan canlılarla mücadele konusunda, acil eylem planlarının devreye alınıp, biran önce çözüme kavuşturulması gereken büyük bir sorun olduğu düşünmekteler.

Yorumlar (2)
Haysev 3 yıl önce
Böyle çirkin haberler yaparak insanları hayvanlara karşı doldurmayın!!! Hayvanlardan çok korkulması gereken daha kötü şeylerde var...
hendekli 3 yıl önce
siz hendek çarşı merkezinde başı boş dolaşan 50 kadar köpeklerle karşılaşmadınız sanırım.
amaç hayvanların öldürülmesi ortadan kaldırılması değil sosyal belediyeciliğin gereği barınaklarda bakılması gerekir diye düşünüyorum
25
açık