Hendek Belediyesi, uzak mahallerde devam ediyor

Hendek Belediyesi, uzak mahallerde devam eden dik  ve eğimli arazilerde ulaşılabilirliği sağlamak için başladığı çalışmalara devam ediyor.

Güncel Haberler 14.03.2019, 14:32
Hendek Belediyesi, uzak mahallerde devam ediyor

Daha Güzel Bir Hendek!

Akçayır  mahallesinin ardından Sarıyer’de kilitli parke çalışması yapılıyor. Sarıyer Mahallesi’nde Fen İşleri Ekipleri tarafından yapılan yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan 420 metre uzunluğundaki yolda toplam 1500 m2 kilitli parke taşı döşeme işi yapılmaya başlandı.  

Hizmet eli Sarıyer’de

Başkan İrfan Püsküllü; “‘Göreve geldiğimiz günden bu yana hava koşulları elverdiğince ilçemizde gerek merkez mahallelerde gerekse kırsal mahallelerde önemli yatırımlara imza attık. Özellikle köyken mahalle statüsüne geçen yerleşim yerlerimizde eksiklerin tamamlanması büyük çaba sarf ettik. İlçe halkımızla el ele vererek daha güzel, daha yaşanabilir bir ilçe oluşturmaya çalıştık.  Hendek’imiz ve vatandaşlarımız hizmetlerin en iyisine layıktır”  diye konuştu. 

Yorumlar (3)
Çamlıcalı 3 yıl önce
Arkadaşlar seçim geldi geçiyor bi umut çamlıca yolundaki hendeğin ismine yakışanmı deyim yakışmayanmı deyim hendekleri ne zaman doduracaksınız. Bırakın bu işi bilen yapsın.
Nurettin Atısh 3 yıl önce
köy yerinde parke taşı ne alaka ya.
Merve 3 yıl önce
tüm yapılan bu şirinlikler mahallemize oy çıkacağı için yapması beni yüzüyor yüzümüze bile bakmayan belediye şimdilerde mahallemizden ayrılmıyor